Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Sonuçta o bedellere satman tamamen o yuncuların tanınırlık ve yetenekleriyle ilgili oyunda dolayısıyla o kısmında farklılıklar olabilir. Ama Anadolu takımlarının üç büyüklerden transfer yapamamsı gayet makul. Üç büyüklerden ancak takasla veya kontratı biten oyuncuları alabiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

STUTTGART diyorum.Borç içinde takım,tabir-i caizse titriyo borçtan.Ama ligde 2. yim şampiyonluğu kovalıyorum.Bi şampiyon olursam tüm borçları öderiz.Migliaccio filan satılıp kulübün borçlarının bi kısmını kapatmayı istiyo.İlk defa görüyorum bunu.Oha dedim.Sonra başkanımızla görüştüm ve birlikte her türlü zorluğu aşacağımızı,takımdaki finansal krizi basına yansıtmamasını istedim.Stoper MATHEIEU DELPIERRE'yi lille e sattım(devre arasında),çokta iyi oldu bu 7.5 milyon euro bonservis bedeline.Yıllıkta 3 milyon euro alıyodu.Onun yerine Oguchi Onyewu'yu aldım Anderlecht'ten 4.5 milyon euro bonservis + yıllık maaş olarak 825.000 euro vericem.Takımı toparlıyorum.Celso borgesi ucuza aldım,bi de shakhtardan geleceğin büyük yıldızı olacak bi amc aldım 17 mi 18 yaşında mı ne.Güzel şeyler bekliyorum kulüpten.
Sosyal ağlarda paylaş

3 büyüklerle oynarken, ucuza alıp sağlam paralara sattığınız oyuncuları yazarmısınız. mesela 5milyona alıp 30a 40 a falan sattığınız. bi sezonda parlayan adamlar yani. eskiden(fm07 ye kadar) bulabiliyodum ben böle adamlar, şimdi bulamıyorum hiç. gerçi daha 3 sezon bitirmişliğim yok şu oyunda bi takımla :P
/yani özetle klübü nasıl zenginleştiriyosunuz bu oyunda? türkiye ligi için.
Sosyal ağlarda paylaş

"çok fazla" farkla satamazsın. Türkiye liginin reputation'u bayağı düşük olduğu için marka değeri belli bir miktarın önüne geçemiyor nolursa olsun. Hani 5e alırsın 15e satarsın falan ama 50 ye 60a satıp 2 adamla kulübü zenginleştirmek pek mümkün değil. Gerçekçi yani o konuda.

Oyuncuları parlatmak için de avrupa kupalarında istikrar şart. Yoksa takip bile eden olmuyor pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Orası garanti zaten ya. Bende de oluyor o.

Bir de şey var, maçların sonuçları baştan belli oluyor genelde. Kazara bi gol mü attım 5 dk içinde anında geri gol geliyo. Bazen hemen ertesi dakikada.

85dk boyunca tek gol atamamış rakip 85'te gol atmışım, daha taktiği ayarlamak için tıklıyorum o ekran gelmeden anında gol geliyo rakipten.

Bir de şey ver, sezon boyunca gol atamamış adam gelip benim maçta gol atıyo habire. İstanbulsporla 3. sezon ortasındayım, maçlar çekişmeli olmasına rağmen sonuçlar çok kötü gidiyo, hani öyle her takımdan 5-6 yesem anlayacam da 2-1 1-0 falan kaybediyorum maçları, üstüste 5 hafta boyunca rakipten first goal of the season yedim şaka gibi. Tüm maç gol atamayan adam gelip benim maçımda atıyo. Hayır sezonun 15. haftasında yine böyle bişi oluyo.

İlk yarı sonunda 9 malubiyet 5 beraberlik ve 2 galibiyetle 14. sıradayım, takıma orta sıranın üzeri sözüm var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Razvan ochirosi var
romanyalı
350 ye alıp astronomik paralara satabiliyorum (e az 20milyon a gidiyor,ama 2 sezon sonra fln)

krivets var,onuda bir sezon sonra 7 milyona fln satıyorum 300'den alıp.

daniel parejo var, 4K ya alabiliyorsun,5-10 milyona havada kapıyorlar,bak 400 fln değil 4k.

nelson rivası bi kere 7'ye alıp 40 a sattım ama yukardakiler gibi her oyunda yaptığım birşey değil,o yüzden garanti değil.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Razvan ochirosi var
romanyalı
350 ye alıp astronomik paralara satabiliyorum (e az 20milyon a gidiyor,ama 2 sezon sonra fln)

krivets var,onuda bir sezon sonra 7 milyona fln satıyorum 300'den alıp.

daniel parejo var, 4K ya alabiliyorsun,5-10 milyona havada kapıyorlar,bak 400 fln değil 4k.

nelson rivası bi kere 7'ye alıp 40 a sattım ama yukardakiler gibi her oyunda yaptığım birşey değil,o yüzden garanti değil.

bu adamlar tr liginde yıldızlaşıyomu peki
yani banko 11 oynatabiliyomusun için rahat bi şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

daniel parejo anadolu takımları için iyi,oynatıp tecrübe kazanamsını sağlarsan 3 büyükler içinde iyi bir oyuncu haline geliyor.

krivets,türkiyedeki her takıma yetebilecek bir adam,3 büyüklerdede banko oynar 1 sezon şans verilirse

nelson rivas zaten türkiyeye gelebilecek en iyi defans oyuncularından,tek sorunu oyunun başında sakat ve yaşı pek genç değil.

razvan ise hayvanoğluhayvanat,itoğluit bir adam,nası öveyim bilemedim,tabiki genç,ilk sezon oynat,sırıtmıyor hatta iyi oynuyor,2. sezon top her sol kanada geldiğinde orgazm oluyorsun.
herifin e mail adresini bulsam mesaj atcam kralsın aslansın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray ile ilk sezondayım. Lincoln ve Mehmet Topal sattım takımın gerisi duruyor ve transfer yapmadım.

Türkiye Liginde 23 hafta geride kaldı 53 puan ile liderim 2. fenerbahce 48 paunı var.

Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final oynuyorum, Man U. ile ilk macımı kendi sahamda 2-3 kaybettim 2. macta işim cok zor ilk 11'den 4 oyuncum sakat.

Lincoln ve mehmet topalı satmam kötü oldu takım eskisi kadar iyi oynamıyor bu sezonu böyle idare edip yeni sezonda 2 3 transfer yapmayı düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...