Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Description of strawberry demo:
The strawberry version of the demo includes all player pictures and logos, with quickstarts for the world's biggest leagues, giving players a chance to try out their skills in leagues from multiple countries. Details of languages and leagues are below.

* Full Assets
* In-game languages: English, Danish, Dutch, French, Italian, Norwegian, Portuguese, Spanish, Sweedish
* Quickstarts: England, Scotland, France, Spain, Portugal, Italy, Norway, Denmark, Sweden, Brazil, Australia, Indonesia

bunu yazan eleman uploadluomuş du bakalım.

Description of the vanilla version:
The vanilla version of the demo is English language only, and features the English and Scottish leagues, with no player photos or logos in order to reduce the size of the download.

* Minimal Assets
* English language only
* Quickstarts: England and Scotland

ilk vanilya çıkçakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

ardayi star yapmamışlar yine ortanın üstü bir oyuncu yapmışlar.. Scout'ta ettirdim 3 yıldız 4 yıldızda potansiyeli...

Baros'u kötü yapmışlar . Lincoln 17. acc 16 pace baros 15 ass 14 pace'i var saçmalık.

ayrıca roberto carlos'un şakşakcısımı ayarladı özelliklerini merak ettim dogrusu. bi kaç şey daha arttırsaymış alves'i geçiyormuş şu haliyle kafakafayalar

Kim hazırlıyosa türkiye'den adam gibi yapsın ya.. Carlos'un götünü kaldırıcak hali kalmamış şuraya bakın.

Sosyal ağlarda paylaş

3d bence harika, kotu olmasi cok guzel zaten. Maci 2d izleyip golleri 3d olarak tekrarladiginda en azindan ne kadar guzel bir gol olup olmadigini anliyoruz.

bir de sabirli olun, ilk yili 3dnin, bundan sonraki her yil mac motoruna biraz daha eklenti yaparlar. Zaten SEGA football motorunu kullaniyorlar 2000lerin basindaki motoru :) zamanla eklerler.

Statlara gelince, fenerbahce saksakciligi yok arkadasim, o oyuncularin statlarinin iyi olup olmadigini oyun icinde anlarsiniz... bi kac mac oynayin gorun. Mesela bende guiza cok gol atamiyor ama semih catir catir diziyor golleri statlari daha dusuk gorunse de. Baros ve kewell de gayet iyi gol atiyor, ve oyundaki oyuncularin HEPSINE genel bir nerf geldi en iyi oyuncular siyrilabilsin diye.

Bu arada Head Researcher Galatasarayli, Fenerbahceli de sadece ben ve fenerbahceyi arastiran arkadas var (Ben zaten statlara bakmiyorum, etti 1), ve sunu da dusunun ki bu statlar sezonun basinda kitlendi, sabitlendi transfer doneminden hemen sonra, Gecen yil ki fenerbahceyi biliyoruz, ona gore ayarlandi bazi seyler, eger fenerin bu kotu formu devam ederse yilbasi patchinde nerf te gelir. GS ye gelince... kewell ve baros yeni transfer, yeni transferler geldikleri eski ligin researcherlari tarafindan statlandirilir sonra transfer doneminde gectikleri takima gecirtilir ve oyle kalir. Kisacasi Baros ve Kewellin statlarini Gecen sene oynadiklari ulkenin resarcherlari yapmis.

Kolay bir is degil arkadaslar, size gore bir oyuncunun jumpingi 15 degil de 18 olmalidir, baskasina gore 15 bile fazladir falan onu dengelemek lazim, adamlara guvenmek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

baska aciklamasi olamaz derken? Fenerbahceye peskes cekiliyor gs surunurken diyorsun ve o yuzden de bariz edit var fener favorisi var bunun baska aciklamasi yok diyorsun?

OK diyorum ben de sana. www.turksportal.com dan foruma uye olup baslik ac? RC neden boyle, neden gs bok gibi neden fenere peskes cekiliyor diye, cevap verirler mutlaka.

Sana gore RC cok onemli olmayabilir ama demekki tum researcherlar (basindaki fanatik gsli olmasina ragmen) bisi gormus ki bu statlarin kalmasinda taraftar olmus, adamlar cok fazla mac izleyip islerini iyi yapiyor, senin benim yapacagim turden bir is degil o stat ayarlamak. Bu arada datanin son hali de butun researcherlara aciliyor ve herifler resmen didik didik ediyor tum overrated oyunculari bulmak icin.

Ardindan da SI son bi bakiyor onemli takimlarin statlarina ve bunlarin arasinda Fener GS BJK de var. Genel goruntu su, Fener avrupanin yeni dogan yildizi (Gecen seneye gore) ve o yuzden cok karsi cikilmadi cogu oyuncunun performansina. RC nin cok kotu oyunlari olsa da fenere cok olumlu katkisi olmustur ve halen takimin en iyi orta kesen adami kanimca.

Biraz rahat olun, kimse takimlarinizi baltalamiyor, bu sezonun performans dusuklukleri ve flas hareketleri yilbasi patchine update olur, su anda gecen seneki performanslara gore statlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...