Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

2017 yılındayım da real madridle 3 lü savunma bende oynayabiliyorum. fazio sergio ramos ve micah richards 3lüsü akıyor 3lü savunmada. savunmayı da push up yaparak ileride tutuyorum hem ofsayt taktiği oynuyorum hem de oyunu domine edip rakibin sahasına yığıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
bi kanat WB , savunma yaparken 4lüye dönüyor zaten , yapay zeka saolsun akıllanmış.

orta sahanın birisi de baya bi defansif. gayet güzel gidiyor şimdilik.. ama tabi takım iyi , oyuncular uygun olması lazım.

3lü savunma oynıyamaz öle kolay kolay her takım , 4lü oynamaktan daha zor - ki bence bu sebepten 3lü savunma tarih olmaya yüz tutuyor (bkz. beşiktaş ancak belirli seviyede ve uygun oyuncu bulabilince başladı oynamaya)

abi hayvani wingbackler bulman lazım 3 lü oynatabilmen için.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:
Şu ana kadar en çok zevk aldığım, 2013-14 sezonunda olduğum oyunumu save ederken kablo çıktı ve bilgisayar kapandı. Şu an giremiyorum, yüklenemiyor diyo kafayı yiycem. Düzeltmenin bi yolu var mıdır?

Benim elektrik kesilmişti vaktinde aynı durumda. Düzeltememiştim, hatta sinirden oyunu silmiştim yeni fm çıkana kadar da oynamamıştım bi daha :D .
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
sdfasdasda bu ne be

bende Murat Saglam diye wonderkid çıkardı oyun bursaspordan. şu anda real madridin orta sahasında oynatıyorum.

ps: murat sağlam benim adım soyadım. oyunda oğlummuş gibi davranıyorum kendisine dsfksşldfk

harbiden'de var ama böyle biri baktım :) http://www.weltfussball.de/spieler_profil/adnan-kaltak/

ben olsam dava açar değiştiririm soyadımı
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:
Sixoms said:
Şu ana kadar en çok zevk aldığım, 2013-14 sezonunda olduğum oyunumu save ederken kablo çıktı ve bilgisayar kapandı. Şu an giremiyorum, yüklenemiyor diyo kafayı yiycem. Düzeltmenin bi yolu var mıdır?

Benim elektrik kesilmişti vaktinde aynı durumda. Düzeltememiştim, hatta sinirden oyunu silmiştim yeni fm çıkana kadar da oynamamıştım bi daha :D .

ya ben sinirden kapatmıştım aleti sdafsd aynısı olmuştu.Eski konuda veya buradaydı sanırım çözümünü anlatmıştım.Oyunun ana dosyaları içinde birkaç değişiklik yapıp pencere modunda oynamanız gerekiyor,araştırırsanız biraz google'da ya da bu konuda bilgi alabilirsiniz aslında fazlasıyla :)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
Eralp said:
Sixoms said:

ya ben sinirden kapatmıştım aleti sdafsd aynısı olmuştu.Eski konuda veya buradaydı sanırım çözümünü anlatmıştım.Oyunun ana dosyaları içinde birkaç değişiklik yapıp pencere modunda oynamanız gerekiyor,araştırırsanız biraz google'da ya da bu konuda bilgi alabilirsiniz aslında fazlasıyla :)

Aradım fakat bulamadım. Bulma şansın var mı?

Gerçi bir sezon önce yedek save almıştım oyundaki 1 nisan şakasını arkadaşlara göstermek için, ordan devam ettim tekrar ama bir daha başıma gelir falan çözümünü öğreniyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...