Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

madem öyle şu fener defansının imbalığını düzeltirseniz sevinirim. can arat ve o statslar olucak gibi değildi. kaç kere söyledin evet düşürüldü hepsi ama hani bir makulü vardır umarım 08 de abartılan oyuncular içinde :)

edit: ayrıca gökhan zan için zekasını 1 filan yapsınlar da dünya tanısın şu adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

ekşi sözlüğe fm 2008'in maç motoruyla ilgili bulabildiğim kritik hataları yazdım, bi onları da test etsene Azmo yine aynısını koymasınlar önümüze :)

Gerçi hiç belli olmaz FM2008in demosu da gayet başarılıydı ama kendisi bi anda batırdı nasıl olduysa.

Gerçi saçmalıktan belliydi oyunun kendisi 650 mb iken demosu 800 mb idi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
ekşi sözlüğe fm 2008'in maç motoruyla ilgili bulabildiğim kritik hataları yazdım, bi onları da test etsene Azmo yine aynısını koymasınlar önümüze :)

Gerçi hiç belli olmaz FM2008in demosu da gayet başarılıydı ama kendisi bi anda batırdı nasıl olduysa.

Gerçi saçmalıktan belliydi oyunun kendisi 650 mb iken demosu 800 mb idi :D

simdi, demosunun basarili olma sebebi, kisa donem oldugu icin kimse oyundaki finans problemleri, ve diger eksiklikleri goremedi.

Statlara gelince, ben statlari degistirtemem arkadaslar, her kafadan ses cikacak, ben buraya stat cikaririm c.ronaldo icin, onun uzerinde bile tartisma cikar yok o kadar pace yok onda, oha teknigi daha az olmali naptin vs. kesin catlak sesler cikar cunku herkesin stat verme kriteri farkli. Turk arastirma ekibine biraz guvenin bu sene. Cok calistilar ve iyi bir is cikardiklarini dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Cheyi koyduklarina gore yeni ozellikler devrim niteliginde. Heycanliyim valla :D

Turk arastirma ve test ekibindeyim bu arada, ayni anda da beta testerim ama henuz yeni oyunun betasi bize ulasmadi bekliyoruz biz de. Heycan yaptik cok fena.

waow ciddimisin ? betacısın yani , iyiymiş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:
valla

2008 kadar zor olmasın, 2007 gibi olsun. 2008de kafayı yicektim aşırı zordu.

yine zorsa baştan söyleyin boş yere para atmıyım çöpe.

2008 zorsa, ben normalinden zevk alamam sanırım.

işsiz başladığım oyunda ingiltere lig 2 (4. lig) den son 6 maçı kalmış ve sonuncu sırada olan takımı kurtarmakla başlayan serüvenimde en son st. etienne i her alanda şampiyon, nijeryayı dünya şampiyonu afrika uluslar şampiyonu vs. yaparak yapılabilecek her şeyi taptım sanırım. bence oyun daha da zor olabilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

ya. akşam 7 de eve geliyorum 12 de yatıyorum. oynayacak 1-2 saatim oluyor. işim gücüm var para kazanıyorum uğraşamam öyle 35 kere scorecardlara bakıp her maç için taktik yapmaya.

2007'yi oynayabiliyordum böyle. kasmadan.

2008 de olmuyor bu. asistanın senin için taktik yapması kolay olması lazım sonuçta diğer takımlar için AI yapıyor. ekstra bir koda gerek yok yani.

sadece e-peen için bana (ve benim gibilere) satış yapmayıp para kaybetmek istiyorlarsa kendi bilecekleri iş. ama yani ben parayı vermek istiyorum, onlar almak istemiyor sadece :)
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Masticore said:
Bir zamanlar fm live'in motoruna bok atan bir genç varmiş....

Azmodai said:
mac motoru herseyden once basarisiz, 1 senedir duzeltemediler (ilk closed betadan beri oynuyorum)...

hala da bok atiyorum? kotu yani, neyse ki beta test devam ediyor ve her hafta ayar yapiliyor.

Nesini beyenmiyorsun anlayamiyorum. Tek kelime ile müthiş yapmışlar motoru. Ne zaman nerde nasıl gol olacağı belli değil. Tüm fm'lerde Bir yerden sonra golun nasıl olucağını anlıyordun..... Fm live de daha öyle birşeye raslamadım çeşitliliği maximum'a getirmişler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...