Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
nip, yaniliyorsun. Defans icin sadece jumping onemli. Heading dedigin sey topu istedigin yere atabilmek, defans topa ulasmali, istedigi yere atmak ise bambaska bisi ve genel olarak forvetlere gore bir ozellik. Iyi heading varsa zaten defans oyuncunun yollayacaksin ceza sahasina kornerlerde.

Ayrica herkesin en az 14 staminasi olmak zorunda ne demek :D Bu dunya bir cok az kosan yetenekli oyuncu gordu :) 180 oldu demek diye, potansyeli yuksek diye mukemmel oyuncu olacak diye bisi yokki? Adam sergen gibi cok yetenekli ama profesyonellikten uzak bir adam da olabilir.

Buna yine dua et, eskiden 1 finishingli forvetler, 1 passing ve technique'li orta sahalar vardi, su an gayet dengeli hersey. Her yuksek potansyelli oyuncu wonderkid olacak diye bisi yok.

Vincent Company bırak DM oynasın çok daha iyi verim alırsın. Dunne var takımında, kaptan zaten. Taraftar çok seviyo. Gitsin kornerlerde kafa çaksın, bi sürü gol atıyor.

Haa bir de AMC, MC, DM falan koyacaksın geriye, dunne vuramazsa defans rastgele geriye çakıyo kafayı, REBOUND alacak şekilde tertip alacaksın ki şahane bir atak başlasın. Elano mesela kornerlerde seken topa gelişine şahane çakıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:
http://img78.imageshack.us/img78/4224/asfafssb9.jpg

33. hafta bjk ile maçım vardı 1 0 öne geçtim 1 3 yenildim. şampiyon olma şansım bitti. son hafta trabzon kendi evinde yenildi. bjk de fenere son dakika goluyle yenildi. g.birliğide 88. dakikada attığı golle kazandı, şampiyon oldu adamlar..
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:
Azmodai said:
nip, yaniliyorsun. Defans icin sadece jumping onemli. Heading dedigin sey topu istedigin yere atabilmek, defans topa ulasmali, istedigi yere atmak ise bambaska bisi ve genel olarak forvetlere gore bir ozellik. Iyi heading varsa zaten defans oyuncunun yollayacaksin ceza sahasina kornerlerde.

Ayrica herkesin en az 14 staminasi olmak zorunda ne demek :D Bu dunya bir cok az kosan yetenekli oyuncu gordu :) 180 oldu demek diye, potansyeli yuksek diye mukemmel oyuncu olacak diye bisi yokki? Adam sergen gibi cok yetenekli ama profesyonellikten uzak bir adam da olabilir.

Buna yine dua et, eskiden 1 finishingli forvetler, 1 passing ve technique'li orta sahalar vardi, su an gayet dengeli hersey. Her yuksek potansyelli oyuncu wonderkid olacak diye bisi yok.

Vincent Company bırak DM oynasın çok daha iyi verim alırsın. Dunne var takımında, kaptan zaten. Taraftar çok seviyo. Gitsin kornerlerde kafa çaksın, bi sürü gol atıyor.

Haa bir de AMC, MC, DM falan koyacaksın geriye, dunne vuramazsa defans rastgele geriye çakıyo kafayı, REBOUND alacak şekilde tertip alacaksın ki şahane bir atak başlasın. Elano mesela kornerlerde seken topa gelişine şahane çakıyo.

beşiktaşta dunne olsa keşke :D beşiktaşa aldım adamı. dc oynatıyorum. çünkü toraman adam kaçırıo devamlı ama. Leo - Kompany ikilisi defansın göbeğinde.
Sosyal ağlarda paylaş

raw power said:
Galatasaray'la bir türlü başarılı olamadım.Taktik ve oyuncu tavsiyesi olan var mı?:( Özellikle forvet hattına takviyeye ihtiyacım var,Baros'u çok kötü yapmışlar gerçeğe göre.Nonda,Ümit Karan falan da kötü.

2009 sürümünde 4-3-3 atacking adı altındaki taktiğin oynanmış halini forumlar genelde en iyi taktik olarak öneriyorlar. forvetler zonal marking falan yapıyor oynanmış halinde. DL ve DR de basbayağı kanat oyuncusu gibi ataklara destek veriyor.

Biraz yabancı forumları gez bulursun illaki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...