Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

funq said:

bir mevzuyu anlamadım, adamı offer to clubs yaptı bir takım, 375k fiyat var, offer yaptım, itiraz etti başka takımlar da alacak acele etmicez satmakta diye, bekledim, 10 tane falan takım 375k fiyat teklif etti, ben de onlar edince ettim, hepsini kabul etti benimkini reddetti, 400k dedim yine reddetti. ayın sebeple hem de, başka takımlar da alacak acele etmicez satmakta. saçma değil mi bu?

3 kere yaşadım, artık eminim, bu bariz bir bug. satıyolar başkalarına, iki katını veriyorum beni bekletiyo daha, acele etmiceklermiş!
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
Galatasaray'ı aldım, hazırlık maçlarında kadromun yarısı sakatlandı...

Fitness programını mı değiştireyim bundan sonrası için, ne yapayım bu sakatlıkları azaltmak için acaba?

Aynı şeyi Skibbe de demiştir bence sezon başında "ülen galatasarayı aldık daha hazırlık maçlarındayız kadronun yarısı sakat" :)
Sosyal ağlarda paylaş

funq said:
funq said:

bir mevzuyu anlamadım, adamı offer to clubs yaptı bir takım, 375k fiyat var, offer yaptım, itiraz etti başka takımlar da alacak acele etmicez satmakta diye, bekledim, 10 tane falan takım 375k fiyat teklif etti, ben de onlar edince ettim, hepsini kabul etti benimkini reddetti, 400k dedim yine reddetti. ayın sebeple hem de, başka takımlar da alacak acele etmicez satmakta. saçma değil mi bu?

3 kere yaşadım, artık eminim, bu bariz bir bug. satıyolar başkalarına, iki katını veriyorum beni bekletiyo daha, acele etmiceklermiş!

offerinda gun verdin mi? su gune kadar diye?
Sosyal ağlarda paylaş

Man City ile UEFA kupası final maçı oynadım Saraçoğlında W.Bremen ile. Takımın kondition dipte, favori bremen gösteriliyo.. Diego sakat. Archavin 86 conditionda. Buna rağmen 4-3-3 atacking çıktım maça...

Normal süre sonunda Archavin sakatlandı. Hemen arkasından Robinho sakatlandı.

2. uzatmanın son dakikasında Bremen attı bi tane ve maç bitti.

Paticikteki save/load aşağılamaları olmasa KESİN oyundan save etmeden çıkar ve tekrar oynardım(belki ertesi gün).

Buna rağmen Board çok mutlu oldu, ilk kez final oynadık falan dediler.

:D çok heyecanlandım çook...
Sosyal ağlarda paylaş

2d ile 3d arasında maçlar için bir fark yok. sadece 2d de gördüğün yuvarlakların boyları uzuyor ve hafif yandan görüyorsun.

maçın gidişatı değişmiyor yani , güvenemediğin şey buysa.

ha güzel değil , ben 2de devam ediyorum , yukarıdan taktik olarak daha iyi yorumda bulunup aksıyan tarafları daha rahat görebiliyorum.

tamamen tercih meselesi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

evet 2d bana da daha rahat geldi o yüzden 2d devam edelim,

bu arada senin bordeux macerası başlığına atlamıştım,gerekli açıklamayı orada yaptım buraya yorumu taşıyayım :P

FM2008'deki Beşiktaş'ıma 2011 yılında Planus'u almıştım,yaşlıydı bayağı hatırladığım kadarıyla da o haliyle 16 milyon euro vermiştim.Geldiğinde süperstar vs. algılandı bayağıda iyiydi

FM08'deki kadar iyiyse Planus (tu)(tu)(tu)(tu)(tu) diyorum :)

Ayrıca bugün steamden aldım bende,80'i fazla gören varsa steamden 40'a alabilirle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...