Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

bug var bug var... bir ton crack cıktı piyasaya bende media response'ta birşey cıkmıyor ki. Bilmek istiyorum hacı bana daha stabil birşey sunucaklarmı.

Mesela pes 2009 aldım aldığıma pişman oldum.2008'e gore değişiklik var ama adamlar basit şeyleri odun kafalılıkla devam ettiriyorlar. sinek küçüktür ama miğde bulandırır misali....
İnternet'ten de oynuyamiyorum kopuyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

E tamam işte. Normal. GS sezon başından beri 7-8 sakat ortalamayla oynuyo. Juvede sağlam oyuncu kalmadı. Arsenal 16lık gençleri sürüyo sahaya.

Gerçekte de olan bi durumu yansıtmışlar oyuna.

Bunun dışında trainingin fazla olabilir, oyuncuların sezon başında yeterince kondisyon depolamamış olabilir, tackling hard oynuyo/karşı takım oynuyo olabilir. Takımının saha zemini kötü olabilir. Hava koşulları sert olabilir. Taktiğinde fazla koşuya zorlamaya yönelik tam saha pres sürekli sürüyorsa ya da oyuncularına fazla yükleniyosan ondan dolayı olabilir. Rotasyon yapmıyorsan ondan olabilir.

Milyon sebep var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar, tekrar ediyorum size. Cracked versyonda bir suru eksiklik ve sorun var. Bunlardan birisi bug, birisi cogu insanin bazen sezon sonlarinda oyunun ilerlememesi bos fiksturlerin cikmasi vs. Bir yigin sorun cikiyor cracked versyonda. Orjinal alirsaniz bu sorunlar KAL-MAZ.

Simdi size bir firsat, Sigamesden telefon geldi hediye oyunun geldi mi diye. Ben de ho? diye kaldim. Megersem SI testerlarina bir tane bedava oyun yolluyormus. Orjinal ambelajinda vs. Ben coktan aldim ve oynuyorum bu ekstra olacak. 60 lira civarinda bir miktara satacam (aldigimin ve piyasadaki degerinden 20 lira az) ve ambelaji vs. hic biseyi cikarmayacam.

Oyun geldiginde haber verecem, ilgilenen olursa pm atarsiniz. Bir lisansla 5 kisi oynayabiliyorsunuz, kisaca beraber de alabilirsiniz oyunu :)

Oyle yani haberiniz olsun, daha az bir miktara 0 oyun alma firsati ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Bir kaç sorum olucak simdi yükledim oyunu patch etc... yaptım. slight ta olsa hala her maç 2-3 sakat veriyorum. Ayrıca hazırlık macı vardı maçtan önce tatile cıkmaya bastım hiç birşey olmadı. Tatil oyundan kaldırıldımı yoksa bunlar bug mı ?
Orjinal alırsam bu mudur oyun ?

degil, holiday ve bir suru ufak tefek bug cracked versyonda mevcut. Orjinalinde de buglar var ama bu kadar ciddi degil. Kisaca dogru duzgun oynamak istiyorsan orjinal al.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Quel-Thul said:
cracked versiyon ile 2. sezondayım, holiday olmaması dışında bi problemle karşılaşmadım.

Öyle deme ya felaket kıllanırım ben böyle oynarken. Azmo daha öncede yazdı. En ufak bir değişiklik bir sürü şeye etki ediyor.Kelebek etkisi gibi..

ilk defamı crackli oyun oynuyoruz arkadaşlar ne bu gerginlik eheh
Sosyal ağlarda paylaş

ortak alma işine genel cevap vereyim.. sonuçta orjinal dvd gerekmiyor benim bildiğim kadarıyla , key ile indirdiğimiz .iso ları crack yapmadan register edicez.

ödeme için de , eğer varsa azmonun kredi kartına direk para yatırma şeklinde yapılabilir. havale parası derdi falan olmaz.

bitch_of_bat ve ben bu işe gönüllüyüz , 2 kişi daha olursa , geldiği gibi para yatırmaları yaparız azmo da gönderir bize keyleri.

istanbul-izmir falan aynı şehirde olma derdimiz de olmaz bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

azmoyla başka kişi konuşmadıysa , ben , bitch (!) funq ve darq 4lü oluşturmuş durumdayız.

15 * 4 şeklinde , oyun geldiğinde alışverişimizi yapar mis gibi oynarız oyunumuzu dertsiz tasasız. her patch çıktığında da cracki çıksın diye beklemek zorunda kalmayız :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...