Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Azmo bu arada şeyi sorucam, Java hatası yüzünden save ortasında çöktü oyun 2 kere.

Yeni bir sorun değil bu benim için.

FM08 demosunu da indirdikten sonra silememiştim java hatası verdiği için. Shift delete yapmam gerekmişti. Aynısını FM09'da da yaşadım. Demoyu uninstall edemedim java hatası verip yarıda kapanıyodu uninstall, onu da shift deletelemiştim.

FM08 hala yüklü makinada, silmedim o yüzden onda da var mı bilmem ama birkaç defa "access array bounds" bla bla error yüzünden çöktüğünü hatırlıyorum onun da.

Şimdi FM09'da da aynısı oluyor. Bilgisayarımda java son updateler de yüklü. Sebebi nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

javayi update ettiginden emin ol, tamamen kaldir bidaha indirmeyi dene. Bilemeyecem hatanin neden gerceklestigini.

Arkadasim oyunun orjinalini disardan alsan veya steamden indirsen 85 liraya geliyor, gayet normal fiyati yani :) Korsan icin bahane degil. Zaten korsan kopya da calismiyor halen dogru duzgun anladigim kadariyla.
Sosyal ağlarda paylaş

var ki hala :/ nasil bulamadin hayret ettim :)

funq said:
korsan fail diyolar, yine de 80 vermem, gururuma dokunur, cebime dokunur :D

demoyu yükledik oynadık yetti, ama kaldırırken javamız yetmiyo iyi mi :D

o zaman bir arkadas bul senin kadar hastasi olan 40 40 paylasin. Bir cdden cikan serial ile ayni anda 5 kisi oynayabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:
niye 4 kişi bulmuo o zaman?

editledim : 4 oldu hehe

5 bulsun bulabilirse :)

edit: ahah ben de ayni hatayi yapmisim :P neyse.

endless_night said:
korsanında sorun yokmuş oynayanlar söylüyo :P

o zaman hemen korsana saldiralim! sorun yok cunku (tu)

Korsan versyonda tatile cikamiyoruz ve cogu kiside ilk sezonun sonunda oyun sacmaliyor, bazilarinda o sure ocak. Ve random crashing de fazla oluyor, ama siz bilirsiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...