Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

biz de 50doları vermekle vermemek arasındayız şuan ortak girişcez gibi arkadaşlarla..
5 ayrı makineye kurabiliyormuşsun aldığın oyunu vs..
adamlar elbet bişekilde kırarlar demiş kendileri de ama piyasada oyun moyun yok şuanda kopya olarak..bikaç kişi spore'da aynı activation yöntemini uygulamıştı ama anında kırdılar demiş ama bunlarınki nası nolur bilemiyorum şimdi

bu da official Q-A thread

http://community.sigames.com/showthread.php?t=60817
Sosyal ağlarda paylaş

ha evet size onu soylemedim sirf kopyacilar burada uzulsun diye :P Oyun artik registration istiyor.

mutlaka kirilir ama eaninki gibi cok goz onunde bir oyun degil, 2-3 gun surebilir, o arada orjinal oyun satislari da gerceklesmis olur. Installda sinir var mi bilemiyorum ama :/

Bu arada patch harika, oyun mis gibi calisiyor dun cok az oynayabildim ama haftasonu pek bi eglenecem.
Sosyal ağlarda paylaş

var installda sınır.5 unique pcye kurabiliyosun sonra onlardan bi şekilde kaldırıp başka bi 5unique'e gene kurabiliyorsun ama total 100 installs on a 5unique pc demişler sanırım bunun yanısıra.ben de bugün alıcam muhtemelen.Kredi kartı kullanmıyorum,interaktif şifrelerim de bana küsmüş sanal kart vermiyorlar;arkadaştan alıcaz gibi bu seferlik :) patchi indirdim bekliyorum,acaba patchi strawberry demoya kurup bi süre sakatsız oynayabilir miyim sıkıntıdan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Reinstall sınırı olan oyuna asla para vermem. Gerekirse oynamam, es geçerim. Flight Simulator'dan bi ağzım yandı, hem de bayağı sağlam yandı bir de Pusu'yu gördüm (Allahtan onu önceden öğrendim de almaktan caydım), bi daha sınırlı installı olan oyuna isterse tarihin en güzel oyunu olsun yine para vermem yani.

Şu aralar zaten sınavlar var, bi de üstüne bilgisayarım bayağı eski kaldırmıyo (sömestrda bi yenisini almayı düşünüyorum) üstüne dolar da uçtu gitti, o yüzden acelesi yok. Sömestr bi gelsin, o zaman adam gibi oynayabileceğim zaman bakarım, orjinali makul fiyata ve öyle sınırlı mınırlı install'lı değilse alır oynarım. Yoksa zaten WoW:WOTLK var, Fallout3 var, STALKER var, Mass Effect var, Red Alert 3 var, gelecek StarCraft 2 var, var oğlu var oynamak için bilgisayar ve zaman beklediğim, FM olmayıverse de olur uzunca bi süre :)
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
ha evet size onu soylemedim sirf kopyacilar burada uzulsun diye :P Oyun artik registration istiyor.

mutlaka kirilir ama eaninki gibi cok goz onunde bir oyun degil, 2-3 gun surebilir, o arada orjinal oyun satislari da gerceklesmis olur. Installda sinir var mi bilemiyorum ama :/

Bu arada patch harika, oyun mis gibi calisiyor dun cok az oynayabildim ama haftasonu pek bi eglenecem.

Şöyle bi mesaj okudum onun üzerine yazdım:

Darqainu said:
var installda sınır.5 unique pcye kurabiliyosun sonra onlardan bi şekilde kaldırıp başka bi 5unique'e gene kurabiliyorsun ama total 100 installs on a 5unique pc demişler sanırım bunun yanısıra.

Eğer o 100 sınırı yoksa alınır evet.
Sosyal ağlarda paylaş

yamayı demoya yapınca olmuyor..activation istiyor trial zamanınız doldu diyip..ben de denedim.

ayrıca rewendor,verdiğim question - answer linkini okursanız baya bi sorunuz çözülcek gibi..

install olayı biraz değişik çünkü..ayrıca 5unique pcye 100kere install hakkı bence yeterli gayet..18ay sonra korumasız versiyonu piyasaya çıkcakmış zaten insanlar ömür boyu oynasın diye

adamlar biz bunun da elbet kırılacağını biliyoruz ama geçen sene crackli hali orjinalden 1hafta önce çıkınca orjinal satan alan insanlarımız mağdur oldu bunu engellemek için , önce parayı verenlerin oynaması için bu işe girdik diyorlar ve seneye daha da geliştirceklermiş yani bu sene almassan öbür seneye falan biara illa parasıyla alıcak insanlar bu oyunu.

ben şahsen az oyun oynayıp bu oyunla da koca senemi geçirebildiğim için parayı basıcam gibi kart işini ayarlarsam
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Azmodai said:

Şöyle bi mesaj okudum onun üzerine yazdım:

Darqainu said:
var installda sınır.5 unique pcye kurabiliyosun sonra onlardan bi şekilde kaldırıp başka bi 5unique'e gene kurabiliyorsun ama total 100 installs on a 5unique pc demişler sanırım bunun yanısıra.

Eğer o 100 sınırı yoksa alınır evet.

total 100 uninstallsi simdi gordum ve oyun 12 aydan sonra mi ne bu olaydan cikacakmis auth olmadan oynanacakmis. hangi oyunu 100 kere uninstllayip installadiniz allah askina.

*edit: 100 varmis gordum simdi.

tamam abi alma oynama o zaman, 2-3 gune cracklenir onunla oynarsin :)

Alanlara tesekkurler, almayanlara da iyi oyunlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...