Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

ben oyunu baya sevdim bu arada.

2008 de eksikliğini hissettiğim neredeyse herşeyi yaptıklarını görüyorum her seferinde hem şaşırıp hem seviniyorum.

artık herşeye ulaşmak çok basitleştirilmiş serinin çok eski oyunları gibi.

ayrıca 3d modunu maksimum hızla oynatınca çok göze batmadığını farkettim. golleri nası attığımı görüyorum güzel geliyo.

oyuncuların skillerine gelince

bence kimsede bi problem yok öyle abartılacak kadar. kewell olduğu gibi şu anda. baros belki biraz kötü olabilir ama bobo ve delgadoya olduğu gibi tello'ya da haksızlık edilmiş bence.

sakatlık olayı düzelir patchle o yüzden sıkmayın tatlı canınızı. 1 seneniz bu oyunla geçicek ona göre şimdiden ısınmaya başlayın.

dipnot : oyunun temasının renkleri de hoşuma gitti. gay miyim neyim sdlfksd
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu yok artık, bjk yla real madridin yerini değiştirelim istersen :)

Bana hala database olarak eski FM08 8.0.0 database i koydular gibi geliyo. Esas databasei oyunun kendisine saklıyolardır. Çok fazla şey var çünkü eskisiyle aynı. Hasan Şaş ve Alex nerflenmişti 8.0.2'de, tekrar statleri 8.0.0ın aynısı olmuş falan. Servet dehşet oynadı geçen sezon hala stat olarak geçen seneyle aynı vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamı olmasa da büyük kısmının eski database olduğunu düşünüyorum ben de.. database e de biraz makyaj yapıcaklardır kanımca çıkışa kadar , olmasa da çok önemli değil benim için açıkçası.. sonuçta gerçek database updatei noel-sevgililer günü arasında çıkıcak olan update de gerçekleşir..
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:
niye almayalım canım zaten yılda 1-2 oyun oynuyorum altı üstü :) world of goo tipi bi oyunla , fm yetiyo koca sene öyle sürekli oyun oynayan bi bünye değilim mp3lere bile para sayıyom çoğu zaman niye ezdin şimdi azmo dayı

o zaman seni tebrik ediyorum. Keske herkes senin gibi olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa Manager oynadım da, rezillik gibi geldi biraz :p Her tribünün ayrı ayrı bilet fiyatını ayarlatana kadar kaptan seçmeyi cehennemin dibine koymuşlar mesela, gereksiz şeyler detaylı, önemli şeyler kötü olmuş. Sezon başında bir friendly iki de CL ön eleme maçı oynadım FB ile, friendly (Adapazarı) 14-0 bitti, CL maçlarının toplamı da 23-0. Ondan sonra sezona geldik resmen random, herşey doğru görünüyor, morale rating vs, ama gol ya çok zor ya yok. Güç dengeleri ve oyunu etkileyiş şeklini pek becerememişler yani sanki. 3D de ayrı kötüydü, benim adamımın gerisinden gelip 4 kat hızlı koşup kısacık mesafede topa vurup gol atan adam vardı falan. FM oynamadan bişey diyemem ama karşılaştırma konusunda.

Senelerdir de menejerlik oyunu oynamamıştım, CM'nin FM olmasından önce bıraktım işte, ama CM bile Fifa Manager'dan daha iyiydi sanki. FM de demosu betası dandik diyorsunuz bu kadar, çıkarken de düzelmezse artık FM2008 denerim veya pes ederim heralde :p
Sosyal ağlarda paylaş

benim üzüntüm fm 2008deki bradford kariyerime devam edemiyecek olmam.. 1-2 ay sonra başlarım direk bradford ile yeniden , 2009 haliyle uzun süreli oyunlar çok çok daha iyi olucak.. özellikle de sonradan çıkma oyuncular konusundaki geliştirmeleri çok merak ediyorum.

corners 20 positioning 1 olan dc ler çıkmayacak artık diyor devler.
Sosyal ağlarda paylaş

evet o da kritik bi konu.

FM08 de aradan 7-8 sene geçtikten sora feci şekilde fiziksel özellikler batırıyodu.

Teknik olarak 18 19 larda bile gezseler HER yeni oyuncunun fiziksel özellikleri 7-8-10-12 maksimum oluyodu. Eh eskiler de zamanla piyasadan çekilince böyle garip şekilsiz adamlarla oynamamız gerekiyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...