Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yonja da tanışmak için atılan mesaj

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:
Bombi said:
Masquerade said:
reelde muhabbetin olmayan bir kıza açılıcan mesela, okuldan, iş yerinden hede hödö. nasıl bir yol izlenmeli. (özellikle kız gözüyle senden yanıt bekliyorum Bombi xD) böyle bir sorunum varda. ^^

topic açılmışken sorayım. :p

nasıl yani dışardan tanıdığın bi hatuna internetten mi nasıl yanaşcaksın?
yoksa direk internetten mi?

mesele o tanımıyorum. sadece ismini biliyorum o kadar. yani ismini bile maymunluk yaparak öğrendim, merhabam bile yok, nasıl girmeliyim muhabbete, böhü.
yakın arkadaslarıyla muhabbet kur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Bombi said:
Masquerade said:
reelde muhabbetin olmayan bir kıza açılıcan mesela, okuldan, iş yerinden hede hödö. nasıl bir yol izlenmeli. (özellikle kız gözüyle senden yanıt bekliyorum Bombi xD) böyle bir sorunum varda. ^^

topic açılmışken sorayım. :p

nasıl yani dışardan tanıdığın bi hatuna internetten mi nasıl yanaşcaksın?
yoksa direk internetten mi?

mesele o tanımıyorum. sadece ismini biliyorum o kadar. yani ismini bile maymunluk yaparak öğrendim, merhabam bile yok, nasıl girmeliyim muhabbete, böhü.

e de biraz daha detay vermelisin şimdi bu hatunu nerden biliyosun hala çözebilmiş değilim ben :D
hani ona göre diyelim git şöyle yap böyle et!
spesifik ol.
(bu kelimeyi de çok severim. belirtiyim istedim.)
Sosyal ağlarda paylaş

bendeki sadece basit bir ayak saplantısı değil ciddi derecede ayak fetişizmi mazoşizmin kölelik noktasında yoğurulmuş hali.
ben ciddi bir şekilde emredilmek hükmedilmek aşağılanmak hizmet etmekten zevka alıyorum ve ciddi ciddi köle ruhluyum ve reel bir sahibe arıyoum

mrb hayırlı akşamlar ben bir köleyim bayanlara hizmet eden ayakları altında ezilmekten hoşlanana ayaklarını yıkamayı masja yapmayı ve öpmeyi isteyen bir köle dürüst ve seviyeli bir sohpetle tanışabilirmiyiZ kraliçe?

enteresan bir silüetin var ?

Hey, biliyor musun , sen Britney Spears'ın çizgi film versiyonu gibisin. Ah , belki de yalnızca dudaklarindir.. Evet ! Sende Britney'in dudaklari var. Aslında , bunu eski kız arkadaşım derdi. Demek istediğim , Britney Spears gibi C şeklinde dudaklari olanlar ne kadar çok erkekle yatarlarsa yatsınlar iyi kızlar olarak algılanırlar diye bir teorisi vardı.yani demek istediğim magazin kapaklarındaki kızların gülümsemelerine bir bak. hepsinin aynı türde dudaklari var. en azından bu onun dediğiydi. Christina Aguilera'ya benzeyen U şeklinde dudaklari olduğu için dudaklarindan bir ameliyat bile oldu. U şeklinde dudaklari olanların , düşmanca algılandıklarını , bu nedenle de Chirstina Aquilera'nın kötü kız şöhretinin olduğunu ve Britney'in olmadığını söylerdi.. tanışalım mı ?

öff ne yazmış adam bee bu kdrını bulabildim anca :D
Sosyal ağlarda paylaş

obsesifik said:
bendeki sadece basit bir ayak saplantısı değil ciddi derecede ayak fetişizmi mazoşizmin kölelik noktasında yoğurulmuş hali.
ben ciddi bir şekilde emredilmek hükmedilmek aşağılanmak hizmet etmekten zevka alıyorum ve ciddi ciddi köle ruhluyum ve reel bir sahibe arıyoum

mrb hayırlı akşamlar ben bir köleyim bayanlara hizmet eden ayakları altında ezilmekten hoşlanana ayaklarını yıkamayı masja yapmayı ve öpmeyi isteyen bir köle dürüst ve seviyeli bir sohpetle tanışabilirmiyiZ kraliçe?

AMAN TANRIM!
bu mesajı nerden aldın?
haha sanırım aynısı bende de var kraliçeli köleli ezilmeli :D
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
ahaha okuldan. sürekli ders çıkışlarında, kampüs dışında cafede denk geliyoruz. (:P)

ooooo.
hımmm
dur bi düşünelim.

hmm aslında kızın ismini biliyosan bi şekilde facebookuna ya da cart curt hesabına ulaşsan belki ordan konuşmak için daha çok malzeme çıkar.
arkadaş grubuna kaynayıp tanışmakda bi alternatif tabii :D

düşünüyorum direk nasıl konuşabilirsin diye..ama zor ya, ortak dersiniz fln olsaydı..ya da ne biliyim belki okuldaki bi etkinlikte fln ortam olur..

hmm bana mesela geçen sene okulda yolda direk gelip "merhaba tanışabilir miyiz" modunda gelmişti bi eleman ama bence çok da başarılı bi yöntem değil, tavsiye etmiyorum :D

uff ama nefret ediyorum öyle olmasından. bende bunu çok yaşamışımdır. =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...