Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Beşiktaş

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

haberleri dakikası dakikasına yazın bakayım burdan dinliyorum maçı ya da dur radyo açayım en iyisi.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Cordobaya dokunmadi dedim.Sen daha yazilani anlamıyorsun.O yuzden pozısyonu yanlıs gormen cok normal.Top kola temas ettı,ama bu carpma olarak degerlendırıldı.TERTEMIZ gol. Bjk bunlarla ılgılenecegıne fasa fısodan da olsa bır sut cekse barı kalayede sutumuz var deseler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol silth bende garip oldum bir an ehehe
bu arada demin show tv yi izlediyseniz
sansar : evet hocam gs nin bir atagı var
sansar: hocam buna faul verilmicekse neye vericek bu hakem[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
[01:36] olm nickimi alanı bulursam
[01:36] <@BonePARTT> kucuk emrah jaan
[01:36] oyacam
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ın attığı golde faul var. Beşiktaş'ın ilk penaltısı çok ucuz. İkincisi penaltı bile değil. Derbinin sonucunu Ali Aydın belirliyor.

LOL, Mynet'teki yazman elemana bak sen :), yorumcu yapmak lazım bunu.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 04 Nisan 2004 20:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lol izlemedim ama haketmeden almışız gibi geldi bana =p
adamlar bize yapılanı yapıyor şimdi lig daha bi heyecanlı olsun 3 takım kovalasın felan.Masa başı oyunlar bunlar.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

lige heyecan getirmek için fenerbahçenin beşiktaş maçına kadar bir maçı kaybetmesi gerekir.. böylece fark 3 puana düşer, beşiktaş-fener maçı da final gibi olur vs.

neyse biz bunu kazandık ya, şimdilik sevinmeye hakkımız var herhalde. :)[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...