Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc hayatımın partisi =)

unseen

Öne çıkan mesajlar

Saat gece 4 gibi excalibur albıonda kımse yok..

ne parti bulabılıyorum ne bısı , df de 30 kısı fılan var. 35 olmama 0.5 bub var solo kasiyorum bi anda add geldi geberdim.. solene solene reslendim bi daha geberdım , gozumden atesler fıskırdı :P bole otururken Jua adinda bi tane lvl 50 infiltrator gordum muhabbet edioruz filan. anlattım bole bole dıye , "ah biz infiller" filan dedi , gel su lvlnı alalım senın , fakat dusen deamon diamondlari bana vericeksin dedi , ok dedım..
ındık baya derınlere df de , adam kesıyo bı yandan muhabbet edıoruz bı yandan ben diamondlari veriorum filan.. neyse dingledim olduk 36 :) cok tsk ettim filan gidiyim ben dedim , o sirada adamın 6 tane lvl 50 arkadası geldı. hi filan derken jua bisiler konustu anlamadigim dilde baktim partiye girdim..
7 tane lvl 50 , bi tane ben 36.. prince kesicez dediler kestiler ben izledim :P loot bana dustu bide.. bi kac kisi kil oldu gruptan.
acemı sansımıdır nedır adamlar ne kesse tum dıamondlar bana gelıo auto splıtte:) zegna maybe u should give them to us filan demeye basladi fire wizardin teki.. jua ozel msj attı verme kımseye senın onlar dıye.. vermedım bende :P adamlar inanilmazdilar durmadan bısıler kestıler ben ızledım ole bol bol ss aldım :D bı yandan deli gibi xp geliyo bi yandan para bi yandan diamond seallar.. aptallastım acıkcası :D
adamlarla muhabbet fılan ılerledı gruptan 4 kisi yunanlı cıktı :P aha dedım ben sımdı turkum dersem benı atarlar fılan :D neyse soledım sora fılan neıghbor dude fılan demeye basladılar bu sefer :p
1 saat fılan oldu grupta motor gıbı kesıolar herseyı , df mid e gectı.. bi yarım saat daha takıldık. sora uykuları geldı vs vs.
gruba 35 girip 38 ciktim :D

belkı normal bısı bu ama , nıtekım daoc ta yenı oldugum ıcın cok hos bı olay olarak yansıdı bana ve cok eglendıgım saatlerden bırı oldu :) ozellıkle infil olarak grup bulmakta zorlandıgım ıcın.

sizinle paylasmak ıstedım.

sevgiler. :)[hline]`zegna the lvl35 Infiltrator of alb/exc
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe bana olmuştu DF de değil de 41 ken EZ de item hunt yapmaya giden bi 50 grubu warden olmadı için almışlardı beni 43 çıkmıştım :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+
Ezzz lvl42 Runemaster
Charismatic Young Savage
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sentry raidde bişi keşfettim daha doğrusu tesadüf eseri oldu. Bizim grup dağıldı hiçbi grubada giremedim bende her çekilen moba sadece 1 ok atarak damage vermeye başladım. Bir baktım minimum 30 milyon XP geliyo her vurduğum mob ölünce :) Bundan sonra böyle yapacam. Zaten item vs. kapanın elinde kalıyo kimsenin bişi taktığı yok benimde grupsuz olduğumu kimse anlayamaz.[hline]Sungur the Scout
Albion Kay Server
Sosyal ağlarda paylaş

sakın diorum süngür. bu ayıbı kendine yakıştırıosan yap tamam.
biz o raidleri yaparken grupsuz kimse bulunduğu zaman şikayet edilirdi. herhangi biri bana derse ki sizin adamınız grupsuz sentry raid yapıyor diye uyarmaksızın guildden remove etmek zorunda kalırım. herkes yapsa bile siz yapmayın.şurda 1-2 level ın kalmış hem o kadar da zor diil.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

Belga ondan deil ama o gece o kadar yırtındım grup varmı soloyum diye kimse cevap vermedi. Köşeye geç slot beklede demedi bende orda takıldım o şekilde. Ama yapmam bundan sonra söz zaten çok zor denk geliyorum o raidlere. Genelde gece çok geç saatlerde oluyorlar.[hline]Sungur the Scout
Albion Kay Server
Sosyal ağlarda paylaş

lütfen yani. çok hassas bir konu. bile bile yapanlar utansın.
eğer bu tip olaylar olmasaydı oyuna her girdiğinizde sentry raid görecektiniz. tf alliance ile bu konuyu konuşuyordum ama önüne geçilemeyecek birşey olduğu için yapamadık.
oysa ne kadar güzel olurdu her girdiğinde pat diye gruba girip mis gibi xp toplamak. ne yazık ki imkansız.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 32 girdim emain grubuna yolda bi skald kovalarken bi yaratik grubuna girdik ortadan yaratiklar lvl 50 ye kirmiziydi kese kese gittiler bende o gunku emain sonunda 35 olmushtum hehe...bide 35 ten sonra full gprla df de alb tarafina gidisimiz vardi ondada 36 olmush tum hehe[hline]Durlag LeftField...
Too much seasoned HERO
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...