Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fener bu kotu gidise ne zmn durdicek???

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

fizban haklı
fener yeryüzünde yapılmış olabilecek bütün hataları yapmış bi takımdır bence =)
ta ki ümit milli takımdaki adamları toplamaya başlayana dek
kadronuzun yarısı zaten türkiye'nin geleceğini belirleyecek oyuncular

helal[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 16 February 2004 21:23 tarihinde demiş ki:
kahinlik değil bu, politika, mantık. ümit milli takımın çoğunluğunu transfer edersen gelecekte iyi oynamayı garantilemiş olursun.

Ümit milli takımı aldınız ewet:

SERVET:

4-4-2 sisteminin adamı olan ve marke yeteneği yüksek olan bu genç oyuncuyu aldınız. Bu adamı gidip 3 5 2 de oynatıp alan savunması yapmaya zorladınız. Kötü oynayınca laf ettiniz. Yedek oturtup moral bozma olayına hiiiç girmiyorum

21 nolu şey:

Bu oyuncu neden milli takımdaydı onu hiç anlamıyorum. Ayrıca Bu şeye bunca haftadır nasıl dayandığınızı hiiiiiç anlamıyorum...
Bir insan bu kadar top kaybı, pas hatası yapıp takımın atağa çıkmasını engelleyip bu da yetmiyormuş gibi birde rakibe gol pozisyonu ikram ederse milli takımla mı ödüllendirilir bu nasıl bir zihniyetin ürünüdür? Brezilya maçında yaptığı hatalar ne kadar çabuk unutuldu...

Mahmut Hanefi:

Bu çocuk geleceğin yıldızıy(dı) fenere gelene kadar Sakarya da umut saçıyordu. Bu çocuğu aldınız Sonra AAAA bizde aynı mevki de daha iyi ( ! ) oynayan Ali güneş varmış diyip oynatmadınız. Eğer bu çocuğun başka bir takımda oynamamasını o kadar çok istiyorsanız kontratını alıp oynayacak kapasiteye gelene kadar eski takımlarında bıraksaydınız ( Aynı olay Servet içinde geçerli )

Kemal:

Antepte oyunuyla bizi büyüleyen bu adam size geldiği gibi aniden sakatlandı ( ! ) oynayamadı. Bakalım bu sakatlık ( ! ) ne zaman geçecek, geçince oynatacak mısınız.

Şimdi bana kimse Fenerbahçe ümit milli takımı alarak geleceğini garanti altına alıyor demesin. Geleceği garanti altına almak genç oyuncu almakla olmaz. O oyuncuları oynatacaksın ki o adam senin geleceğini garanti altına alsın. Oynatmazsan adam körelir. Geleceğini ve paranı çöpe atmış olursun...

Bizde Okan'a laf edenler de şunu dikkate alsın. Biz onu başta Chealsea maçı olmak üzere bir çok maçta oynattık ve oynatmaya devam ediyoruz. Unutmayın ki bu adam 4 4 2 de sağ kanatta atak oynayacak kapasitede bir adam ve çeribaşımız bu oyuncuya defansif yetenek kazandırmak için uğraşıyor ve yakın zamanda bunu başaracaktır...

Yazımı ünlü düşünür ümit özatın bir lafıyla bitirmek istiyorum:

"Taktik maktik palavra, 4-4-2 oynayıp küme düşen takım yok mu? "[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pascal, 16 February 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
said:
fizban, 16 February 2004 21:23 tarihinde demiş ki:
kahinlik değil bu, politika, mantık. ümit milli takımın çoğunluğunu transfer edersen gelecekte iyi oynamayı garantilemiş olursun.

Ümit milli takımı aldınız ewet:

SERVET:

4-4-2 sisteminin adamı olan ve marke yeteneği yüksek olan bu genç oyuncuyu aldınız. Bu adamı gidip 3 5 2 de oynatıp alan savunması yapmaya zorladınız. Kötü oynayınca laf ettiniz. Yedek oturtup moral bozma olayına hiiiç girmiyorum

21 nolu şey:

Bu oyuncu neden milli takımdaydı onu hiç anlamıyorum. Ayrıca Bu şeye bunca haftadır nasıl dayandığınızı hiiiiiç anlamıyorum...
Bir insan bu kadar top kaybı, pas hatası yapıp takımın atağa çıkmasını engelleyip bu da yetmiyormuş gibi birde rakibe gol pozisyonu ikram ederse milli takımla mı ödüllendirilir bu nasıl bir zihniyetin ürünüdür? Brezilya maçında yaptığı hatalar ne kadar çabuk unutuldu...

Mahmut Hanefi:

Bu çocuk geleceğin yıldızıy(dı) fenere gelene kadar Sakarya da umut saçıyordu. Bu çocuğu aldınız Sonra AAAA bizde aynı mevki de daha iyi ( ! ) oynayan Ali güneş varmış diyip oynatmadınız. Eğer bu çocuğun başka bir takımda oynamamasını o kadar çok istiyorsanız kontratını alıp oynayacak kapasiteye gelene kadar eski takımlarında bıraksaydınız ( Aynı olay Servet içinde geçerli )

Kemal:

Antepte oyunuyla bizi büyüleyen bu adam size geldiği gibi aniden sakatlandı ( ! ) oynayamadı. Bakalım bu sakatlık ( ! ) ne zaman geçecek, geçince oynatacak mısınız.

Şimdi bana kimse Fenerbahçe ümit milli takımı alarak geleceğini garanti altına alıyor demesin. Geleceği garanti altına almak genç oyuncu almakla olmaz. O oyuncuları oynatacaksın ki o adam senin geleceğini garanti altına alsın. Oynatmazsan adam körelir. Geleceğini ve paranı çöpe atmış olursun...

Bizde Okan'a laf edenler de şunu dikkate alsın. Biz onu başta Chealsea maçı olmak üzere bir çok maçta oynattık ve oynatmaya devam ediyoruz. Unutmayın ki bu adam 4 4 2 de sağ kanatta atak oynayacak kapasitede bir adam ve çeribaşımız bu oyuncuya defansif yetenek kazandırmak için uğraşıyor ve yakın zamanda bunu başaracaktır...

Yazımı ünlü düşünür ümit özatın bir lafıyla bitirmek istiyorum:

"Taktik maktik palavra, 4-4-2 oynayıp küme düşen takım yok mu? "

+99999999999
Ben bu yazıyı ayakta alkıslarım...
Umit Ozatın sozude super hatırladım ve tekrar yarıldım :D[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Serveti aldıktan sonra basın dauma baskı yapınca soyledigi bir cumledir... Kimse bana fenerin serweti harcamadıgını anlatamaz...

Kemal fenerde dogru duzgun oynamadı... Erken sakatlandı yazık oldu... İnsallah cabuk iyilesirde belki ilerde oynayabilir...
Gecen sene 2. yarı fener ne oynadı da kemalin nasıl oynadıgını konusuyosunuz... fener sıra sagmak için maclara cıkıodu...

tuncaya bişi demem adam ii oynuyor ve hoydonkla feneri tasıyor...

mahmut olayında haklısın ali gunes yerine ismail gulduren demek istemiş ama su anda fener 4-4-2 oynuyor peki nerde...

serhat futbolcu deil ben bu kadar terbiyesiz bir insan tanımadım...(daha cok yazarım ama...)

İnsallah turkiyenin kaleci eksikligini fenerbahce kapatır!!! Recep volkan oguz...

Bu arada besiktasta sertan, serdar, ali cansun, yasin (pek sevmesem de), gokhan zan, umit aydın...

Galatasarayda da eskiden genc oyuncular cok cıkıyordu onun için sakın fb genc oyuncularla ilerliyor demeyin... Uefayı genc oyuncularla aldıklarını unutmayın...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu beşiktaşlı insansı yaratık (selçuğa böyle mi hitap ediyordun pascal) fenerin kadrosu ile bu kadar ilgileniyorsunda, kendi takımının geleceine hiç bakmıyorsun sanırım. Beşiktaşın geleceğine yönelik oynatabileceği 5 tane genç adam sölermisin bana?[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 16 February 2004 23:35 tarihinde demiş ki:
Beşiktaşın geleceğine yönelik oynatabileceği 5 tane genç adam sölermisin bana?

1 Serdar Özkan ( 1987 ),
2 Gökhan Zan ( 1981 )
3 Okan Koç ( 1982 ),
4 Ali Cansun Begeçaslan ( 1982 ),
5 Ümit Aydın ( 1980 ),
+1 Ramazan Kurşunlu ( 1981 ) bu da benden olsun : )

ilk başta not etmeyi unuttum bu arkadaşların hepsi A takımla antremana çıkıyor ve formlarına göre ilk 11 de oynuyor ama bu 6 kişiden en azından 4 ü her maç ilk 18 de...
[signature][hline]PASCAL ERA QUA

[Bu mesaj Pascal tarafından 17 February 2004 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzeeeel.
Şimdi bu saydıklarını fenerbahçenin geleceğini teslim edeceğimiz gençler kıyaslıyosun ve sonucu yazıyosun.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

huooop huoop

gs'nin doğum tarihlerini çıkariim hemencecikten. bakın efenim bu kadroya yaşlı demek hafiften hayvanlık olur =)

suat 81
berkant 80
cihan 80
volkan 78
murat 76
ümit 76
ömer erdoğan 77
hasan şaş 76
batista 75
ergün 72
hakan şükür 71
ayhan 77
prates 75
bratu 80
petre 82
orhan ak 79
sabri 84[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 17 February 2004 17:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bi şeyi anlamıyorum beşiktaşlılarda...
bülent serhat çirkef, zago ilhan hırslı
bjk şapiyon olunca, süper kadro hakemleride yeniyolar, başkası olunca hakemler bjk'nin hakkını yemiş oluyo hep. (sinan engin-bizim stadyum)
Fenerde gençler oynamayınca! Fener gençleri bitirdi. Beşiktaşta A takımla antremanlara çıkması bile yeterli oluyo.

1 Serdar Özkan ( 1987 ), 1 Maç (Yedek) 22'
2 Gökhan Zan ( 1981 ) 1 Maç (Yedek) 34'
3 Okan Koç ( 1982 ), 11 Maç (3 Yedek) 620'
4 Ali Cansun Begeçaslan ( 1982 ), (bu sene lig maçında oynamadı)
5 Ümit Aydın ( 1980 ), 6 Maç (5 Yedek) 194'
+1 Ramazan Kurşunlu ( 1981 ) 5 Maç (1 Yedek)

Bu mu gençleri takıma kazandırıp oynatmak?[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu; konu en son Fener bu kotu gidise ne zmn durdicek???
değil miydi ?
almış başını gitmiş.. heh
sabo'nun yazdığı kadrodan yola cıkarak, gs en aşaa 3 sene aynı kadroyu koruyabilir bence. iyide takım olur bir kaç transferle fakat, bu sene avrupaya gitmasi lazım herşeyden önce galatasaray'ın, ben gitsin isterim..
beşiktaş'ın kadrosu çok genç olmamasına rağmen maçlarda yorulmuyor, buda lucescu faktörünün bir getirisidir bence.
lucescu başında durduğu sürece, beşiktaş'ın sırtı yere gelmez.
Fener'de büyük yanlışlar yapmazsa bu kadro ve sol kanata bir transferle, ya da bir genç ile alt yapıdan, çok iyi iş yapar 3 sene rahat..[signature][hline]My poor friend me...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 17 February 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
ya ben bi şeyi anlamıyorum beşiktaşlılarda...
bülent serhat çirkef, zago ilhan hırslı
bjk şapiyon olunca, süper kadro hakemleride yeniyolar, başkası olunca hakemler bjk'nin hakkını yemiş oluyo hep. (sinan engin-bizim stadyum)
Fenerde gençler oynamayınca! Fener gençleri bitirdi. Beşiktaşta A takımla antremanlara çıkması bile yeterli oluyo.

1 Serdar Özkan ( 1987 ), 1 Maç (Yedek) 22'
2 Gökhan Zan ( 1981 ) 1 Maç (Yedek) 34'
3 Okan Koç ( 1982 ), 11 Maç (3 Yedek) 620'
4 Ali Cansun Begeçaslan ( 1982 ), (bu sene lig maçında oynamadı)
5 Ümit Aydın ( 1980 ), 6 Maç (5 Yedek) 194'
+1 Ramazan Kurşunlu ( 1981 ) 5 Maç (1 Yedek)

Bu mu gençleri takıma kazandırıp oynatmak?

Biz baska takımdan alıp oynatmamazlık yapmıyoruz!!!
Ayrıca ali cansunun lisans sorunu war sene sonuna kadar ve gbde oynadı ilk 11 bile cıktı...
Okan koc gordugunuz gibi 11 macta forma giymiş...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi kere "evet haklisin" dedigini gormedim dogru seyler soyluyorsun soylemiyorsun demiyorum ama bazen cok sacma gorusleri savunuyorsun ki buna deli oldum.Ayrica herhalde duymak istedigin sey buydu bende onu yazdim..istersen sana tapabiliriz de yani[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

mesh cizginden sapma sen insanları kendince rencide etmeye devam et bravo sana hala yazının uzerine devam ediosun, seni ayakta alkıslıorum o zmn afferin sana afferin...
:tebrikz:[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...