Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fener bu kotu gidise ne zmn durdicek???

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

Avrupada nagalip olan fenerbahcenin bu sene de avrupaya katılamamasından sonra nasıl bir yol izlemeliyki fenerbahce artık avrupaya sadece besiktas ve gs macları için gecmemeli...
Biz artık fenerbahceyide avrupada gormek istiyoruz basın sisirmesiyle nereye kadar gidecekki...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe ilginç olmuş bazı fb'li arkadaşlar kızmış ama herkez üstün olduğu konuda konuşur gs kadar olmasada fb'den daha çok başarımız var avrupa kupalarında :) ama fb fena gitmiyor yani ite kaka kazanıyor 10 gol yiyeceği maçta 1 tane atıyor maçı kazanıyor ama sonuç önemli 3 puanı alan takım olabilmek önemli.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 13 February 2004 13:58 tarihinde demiş ki:
Tora, sen bırak Feneride Valencia macınızı dusunun. Taktın Fener'e sen.

Valencia macında ben sadece eksedansları lucescuya guveniyorum... Bu arada ligle avrupanın ne kadar farklı oldugunu gs ligde kotu oynadıgı zamanlarda da avrupada ii sonuclar aldıgını unutmuyalım...
Ve en onemlisi ben bu forumu sorumlu bir turk genci olarak actım bjkli olarak deil :P :D :P
Yoksa fenere bi artniyetim yok...:D[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 13 February 2004 14:09 tarihinde demiş ki:
said:
Patik, 13 February 2004 13:58 tarihinde demiş ki:
Tora, sen bırak Feneride Valencia macınızı dusunun. Taktın Fener'e sen.

Valencia macında ben sadece eksedansları lucescuya guveniyorum...

Ondan olsa olsa dilenci olur ne ekselansı hala şu adamı yere göğe sığdıramayanlara inanamıyorum bi zamanlar bende iyi bi td olduğunu düşünüyordum ama onlar geride kaldı sezon sonu kovsalarda ziya doğan falan gelse.
said:

Bu arada ligle avrupanın ne kadar farklı oldugunu gs ligde kotu oynadıgı zamanlarda da avrupada ii sonuclar aldıgını unutmuyalım...

Süper oynadığı Juve maçında gs pozisyona girmeden juve 4 tane %100 gol kaçırdı gs bu sene ne ligde ne başka yerde iyi değil.
said:

Ve en onemlisi ben bu forumu sorumlu bir turk genci olarak actım bjkli olarak deil :P :D :P
Yoksa fenere bi artniyetim yok...:D

Türklük bedenimiz BJK ruhumuzdur.(Orjinali böyle değil ama ne ise spor bölümü için böle yaptık gitti.)[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 13 February 2004 14:13 tarihinde demiş ki:
Süper oynadığı Juve maçında gs pozisyona girmeden juve 4 tane %100 gol kaçırdı gs bu sene ne ligde ne başka yerde iyi değil.

Bu sene bir şey demiyorum gsye cunku eger bir takım bir sene içinde 4 kere revuzyona gidiyosa o takımda iç karısıklık wardır kimse birsey bekleyemez... Ayrıca eksedansları lucescu gsnin basına gectiginde gs ligde cok ii oynamasa da sonuclardan bahsetmiyorum cunku bu fenerlilerin yaptıgı gibi kendini kandırmak olur!!! Sampiyonlar liginde ceyrek finale kadar cıktıgını unutmayın ve fatih terim zamanında da gsnin ligde ve avrupada ne kadar farklı oynadıgını o zmnlar mac izleyen herkes bilir...

Eksedansları Lucescu dememin nedeni Kazım Kanatın durmadan boyle seslenmesidir... Ben eksedansları Lucescu geldiginden beri Lucescuyu istemedigimi soylemişimdir cunku bjknin su anda elinde bulundurdugu kadronun defansif amaclı oynatılmasının takımı harcamak oldugunu soylerdim hep...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu bjk'liler böle kardeşim başkalarıyla uğraşıyolar heuh

geçen sene hakemler iyiydi zaten canım, bizim adana maçında falan filan. ama bu sene 2 maçta (ki bir maçta hiç bi haksızlık yok) kötü diye düşünüyolar diye topic açıyolar bu hakemlerle bu lig gider mi diye...[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 13 February 2004 14:45 tarihinde demiş ki:
kuşum aydın forumlarımızda
"ceeeekkk"
"caaaaakk"

??????????????????????????[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 13 February 2004 15:04 tarihinde demiş ki:
hehe bu topigi acarken zamanlaman kotu olmus. ust uste 6 mac kazanmis ve bjknin elendigi kupada yollarina devam ediyorlar. hani bunu her maci kaybettikleri bir donemde deseydin anlardimda, su anda pekte 'icler acisi' halde degiller.
ha iyilermi, yok degiller. su anda kanimca turkiyede iyi durumda takim yok.

bence kotu degil unutmayınki fb 6 macı kazanırken hiçbir macda guzel oynamadı( ertelenme rize macı dısında) sadece puanlar goz boyuyor onun için actım insanlar kendilerini kandırmasınlar...
said:

BJK de su ic islerini halletsede eski haline donsede valenciayi yensede uefa kupasinda final oynasa.

Tek temenlim.... :)
said:

Hayir biz oyanyalim diyecemde taraftarsiz ve medya desteksiz bir yere kadar gider gencler :) (4. tur olur kanimca ama otesi zor.)

+999999999999999999999999...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 13 February 2004 15:57 tarihinde demiş ki:
HArbi Fenerbahçe çok kötü gidiyor ya bi kaç maç daha kazansa dahep beraber biraz daha üzülsek(!)

O kadar da iyi değiliz di mi ? bence Ç.rize ve Samsunspor gibi takımları 90 dakika içerisinde gol manyağı yapabilmeliyiz.

said:
Azmodai, 13 February 2004 15:04 tarihinde demiş ki:
ha iyilermi, yok degiller. su anda kanimca turkiyede iyi durumda takim yok.

fener tamam iyi değil ama kötü de değil. Türkiye'de ise bence gençler .ok iyi bir durumda borcu yok oynadığı futbol insana zevk veriyor ve gol atmasını biliyor, defansı iyi. Ersun Yanal var zaten adamların başında. Yeni bir büyük katılır bence Türkiye ligine eğer böyle giderse.[signature][hline]My poor friend me...

[Bu mesaj -xception- tarafından 14 February 2004 10:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tora bjk super oynayıp, hakkettıgı puanları alıyor dıymı ? Bursa, ankara maclarında atılan goller muhtesem goller ve alınan puanlar hakkınızdı. Yahu ıgneyı bırazda kendınıze batırın.Bırak fenerle ugrasmayı.Ben takımımın nasıl oynadıgını bılıyorum. Tum fenerlıler kendılerını kandırıyor ama tek bılmıs sen cıkmıssın taraftar olarak.Hemde bjklı bu adam.lol
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Fenerbahçe Avrupada ancak ve ancak Beşiktaş- galatasaray- istanbulspor ve lüleburgazsporla oynayabilir. Bunları yenebilir de belki. Ama avrupada zor çünkğ hakemler satılık deil. Ha siz asis başkan alır bi şekilde diebilirsiniz (ne de olsa collinaya yorum yaptırtacakmış ) ama bence alamaz yok zor iş zor. Bu arada fenerbahçeli arkadaşlar fazla aazlarını sulandırmasın bu sene şampiyon bisis[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...