Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bulgaristan

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

CaNNi said:
chesterfield said:
Kebap(çi)

Kebapçe :)

konuşma dilinde öyle değil, mesela "ver oradan 2 kebapçe denmez, kebapçi denir, ancak tek yazılırken kepapçe yazılıyor evet.

Silphatos said:
chesterfield said:

tek kötü tarafı garsonları biraz kaba oluyor, gerçi genel itibari ile bulgarlar kabadır ancak fıstık gibi garsonlar. oradan kurtarıyorlar.

sen de bulgarsın lan adsf

bulgaristanlıyım, bulgar değilim, döverim.
ayrıca benimde üniversite sofia'da bu sne 1 ekimde başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
Selam arkadaşlar ,

Yeni konu açmayayım buradan devam edeyim. Bir süredir, BG'ye yerleşsem mi diye düşünüyorum. Burda yaşamış olan arkadaşlarımız kimler ? Biraz fikir verebilirler mi ?

Ayrımcılık , ırkçılık var mı , heryerde olduğu kadar mı ?

En yaşanası şehri hangisi ? Bize göre , izmir'i , Antalya'sı ,İstanbul'u yani ?

İstanbul'dan pahalı bir şehir mi , kira ve genel olarak ?
Araba fiyatları ne durumda ve benzin ? ( Araba ile İstanbul'a gidip geleyim lazım oldukça diyorum )

Genel ülke hakkında bilgi alıcam yani , yaşamış olan vakti olan varsa cevaplayabilecek ÖM den de sorabilirim

İş için her daim burda olmam gerekmiyor , zaten yurtdışı ile telefon & mail üzerinden çalışıyoruz. Ayda birkaç kez buraya uğrasam yeterli o yüzden , askerliği de bedelliye götürmek için , yurtdışı opsiyonlarımı değerlendirmek istedim.

Orada bir şirket kurabilirim oturum almak için , bu tarz birşey yapmış olan varsa bunu ayrıca konuşalım , bu daha avukatlık iş gibi

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

filibeden oncesi hikaye -slav nufusu ordan basliyor :P
kacirilan ve hala haber alinamayan is adamlari haberleri duymuslugum var
bir de avrupanın en saglam araba hırsızlari bulgarlarmis
adamlar abd de calip gemiyle bg ye getiriyolarmis

benzin fln ucuz hep yeme icme de
haskovo, svelingrad, eski zagora ve burgasa gittim sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Varna ya da Sofya da yaşanır heralde he ?

Araba hırsızlığı var ise , kapalı otorparklı bir yer bulmak lazım demek ki

Daha genel konularda durum ne , sokakta yaşam, halkın kafası falan ?

Belarus , Ukrayna buraları sevmiştim ben genel olarak mesela.

Genç nüfusta var mı , bu Türkler'de illallah dedik gidin lan durumu mesela ?
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:

hep şu ''kızlar 10 levaya çıldırıyorlar'' laflarından bu ilgi bulgaristana başka da bir olayı yok. çok arkadaşım vardı bu mantıkla bir nevi abaza turizm. haa anlatılanlar abartı mı ? pek de değil. belini yeni yeni doğrultan bir ülke bulgaristan ab ile. zamanında çöp poşetlerini toplıyan atmayan bir ülkeydi yokluk içinde

aynen ya şunu merak edyiorm ben de bayılcam gidince parayı bakcam ortama
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

sokakta yururken abi garı lazim mi diyen cingeneler vardi haskovo da ama varna da sofia da yoktur heralde varsa da o kadar aleni yapmiyolardir heralde genc nufus zaten genelde ayık gezmedigi icin herhangi birisine kotu davranacak durumda degil :P

Valla varna için duyduklarıma bakılırsa sokakta birinin gelip karı lazım mı diye sormasına bile gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

geffen said:

hep şu ''kızlar 10 levaya çıldırıyorlar'' laflarından bu ilgi bulgaristana başka da bir olayı yok. çok arkadaşım vardı bu mantıkla bir nevi abaza turizm. haa anlatılanlar abartı mı ? pek de değil. belini yeni yeni doğrultan bir ülke bulgaristan ab ile. zamanında çöp poşetlerini toplıyan atmayan bir ülkeydi yokluk içinde

O olay biteli çok oldu şimdi de gider Trde eğlenebiliceğinin 10 katı eğlenir gelirsin her daim daha ucuzada kapatırsın.10 leve karı soyamazsın ama az tipin az eğlenceli yapın varsa akışa bırakırsın kendini,kimse ne rahatsız eder ne pokelar sadece mutraların kadınlarından uzak dur ve danscılara sarma.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

geffen said:

aga bençpiresi kıs yanıyon sen bu aralar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...