Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account login failed please try again later

Angelfire

Öne çıkan mesajlar

Benim anladığım kadarıyla her server için player limiti var muhtemelen şu anda 6 server ın 4 ünde bu hatayı verirken yeni açılan serverlara login olabiliyorum 2 ayrı accountlaada
ancak ne bartz a nede kain e girebiliryorum enteresan geldi ve başka bi sorunmu var merak ettim[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

bazi arkadaslar (baglantisi iyi olanlar) daha az kasior cunku ben 2 saat kasarken (256 adsl) adamlar 5-6kez urasip girio bazen..
bu beni bikritmi sahsen..
oyunu ciddden sevdim
lvl uplar bitse bile baska seler yapma sansiniz var
beta bi oyun icin bile cok iyi
helede o videolari izledikce acaip gaza geliyorum :) bakalim..[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

oyun beta da yani normal bir beta değil aslında =)
zaten uzak doğuda aylardır oynanıyo olması lazım, çok fazla bir eksiği yok yani beta açısından bakılırsa, oyuncu sayısını test ediyorlardır büyük ihtimalle[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

size bişe diyim de siz de yeni serverda açın
kuzen öğleden sonra bartzda adım atamazken, daha sonra sunucu dolu olduğu için girilemezken ben lionna'da level 8 karakter yaptım akşam :p[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...