Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi torrent tracker

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

abi bunun tartışması yapıldı açma şimdi bu konuyu o kadar çok konuşulduki torrent vs. Rapid. Herkesin kendi tercihi diyorum ben artık.Biri biraz daha zahmetli ama beleş.Diğeri zahmetsiz ama paralı.Seçim meselesi diyorum ve kapatıyorum bu konuyu.

bu arada o sorun çıkınca indirme konusunda frece re-check yapınca çıkıyor farklı yönleri mesela x trackerından indiriğin dosyanın 1 parçası y trackerında farklıysa gözüküyor, sadece o parçayı indiriyor.En azından bende öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

çıldırttı adam beni ya.
çok NET cheat yapmışım. dl edip etmemiş göstermişim.
ULAN ben indirdiğim her şeyi o DL ratioda birebir görüyordum ya.
bir de bug olamaz diye akıllı triplerinde adam.
allahım yarabbim ya.

keşke fake ul yap diyen arkadaşa uyup yapsaydım anasını satayım. hayvan herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

abi tl chate girdim bir yetkiliyle görüştüm
adam hile yapmışsın fake upload yapmışsın diyor
delirdim lan fake upload yapsam ratiom 0.6 mı olru anasını satim bu ne ya
slinky gelsin isyan edicem

Madem fake upload yapacan biraz usturuplu yap ayarlarla oyna azar azar fakele.Haa bunu yanında da yapabildiğim max uploadı yaparsın o başka.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:

belki kullandigin client tan dolayi olabilirmi? bitcomet gibi clientlar indirdiklerini rapor etmiyo trackera.

utorrent ya gayet indirdiklerimi de ratioda görüyordum yani.

@alis bi sonuç çıkarsa haber versene, ben ortalığı birbirine kattım adamlar bana yalancı muamelesi yaptı dasdsdad
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

Disappear said:

belki kullandigin client tan dolayi olabilirmi? bitcomet gibi clientlar indirdiklerini rapor etmiyo trackera.

utorrent ya gayet indirdiklerimi de ratioda görüyordum yani.

@alis bi sonuç çıkarsa haber versene, ben ortalığı birbirine kattım adamlar bana yalancı muamelesi yaptı dasdsdad

Banlandım şaka gibi ^^ cevabını bari görseydim :|
Sosyal ağlarda paylaş

logcupasa said:

PrudenT said:

rapid pre alıcaksın yapıcak bişi yok =d

:) offf onada degmez dıcem ama yapcak bısıde gorunmuyo :S ya acık port buacaz pek sanmıyorum acık bıraktıklarını ama :D cogu sıteye bıle erısımı engellemısler torrentede cozum bulmuslardır uzman olmadıktan sonra cozmek zor gıbı :D

abi okulunda fileshare network yok mu ? merak ettim hangi okul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...