Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

içimde patladı

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

ingilizce kullanma başlığına bişiler yazdım yazdım göndere bastım kitlenmiş banane banane :(

said:
ya hepimiz türkçe konuşuyoruz, önemli olan gereksiz yere ingilizce kullanmamak. kim yapıyodu rikoldu sanırsam, adam "niye öyle tavır gösterdinki i was joking yani. be relaxed adamım." diye konuşuyodu. bu olmaz işte. herkes neyi kastettiğimi biliyor illa belli kurallara bağlayıp "şu kelime kullanılır şu kullanılmaz şunu demeyin bunu diyin" falan filan saçmalamaya gerek yok. içinizden gelen gibi konuşun, ÖZELLİKLE ingilizce yazmaya çalışmayın, içinizden ingilizce gelenleri ingilizce yazın gelmeyenleri türkçe yazın bukadar basit.

te bunu yazdıydım içimde kalmasın
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
karray said:
Sir Clexcier said:
karray said:

Ben neden türkçe cümle kurmuyorsunuz diyorum sen de ayrı diyorsun .Ben ing. konuşmadımki aynı şeyler mi bunlar.Yazım hataları okumadan gönderdiğim için.

e o zaman bende türkçeyi doğru kullanalim yazim hatasiz fln diye başlık aciyim?Madem bi işi yapican düzgün yap.Senin burda yaptiğin şey o kadar saçmaki türkçeyi savunuyorsun bizde diyoruzki bize kolay geliyor hizlica ingilizce kelime yazmak o yüzden yaziyoruz.Yani senin yaptiğinin bi benzeri sen yanliş yaziyorsun biz ingilizcesini yaziyoruz.

Off ben türkçe savunucusu falan değilim.Herkes türkçe konuşsunda demiyorum.İsteseniz 10 ayrı dil kullanın."Türkiye'de türkçe forumda neredeyse konuların hepsinde ing.Kendi dilinizi niye sevmiyosunuz arkadaş" dedim.Arkadaşların genelide kendini daha iyi ifade ediyormuş.souç bu yani ama sataşmalarla konu uzadı

biz de madem çok seviyorsun düzgün kullan millete karışmadan önce diyoruz.

Yaa ben ne karışıcam size güzel kardeşim.Siz saldırıyorsunuz karşılık veriyorum üstteki alıntıda sonuca varılmış zaten kasmayın.Yoksa tabiki benden size ne.sizden banane nasıl yazarsanız yazın.Sizle bişey konuşulmuyor

Buda benim içimde kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

karpuz onu ben şimdi yapacaktım, içimde patladı sayende...

edip: şunu yapacaktım
karpuzseven said:
karpuzseven said:
içimde kaldı deseydin gözümün önünde bir kulak burun boğaz uzmanının bir başka doktor arkadaşına yaptığı boşver kalsın fitil niyetine esprisini yapacaktım içimde kaldı . . .

boşver kalsın fitil niyetine

bide benim yazımda kimseye bi sataşma yok sadece durum tespiti yaptım, hani "birine cevap vercektimde içimde patladı" olsa olmaz tabiki. hepimiz kardeşiz.

edip: hop hop topiki tartışmayı tekrar alevlendirmek için açmadım mesajımı okuyun kapatın ! asjdha oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaş. Yazmayım yazmayım diyorum. Ama dayanamıyorum. Eleman her lafının sonundaki cümleyi ingilizce olarak bişeylerle süslüyordu. Tamam forumda bir sürü ingilizce bişeyler yazanlar var. Ama bu özellikle gözüme battığı için dostça arkadaşım kötü görünüyor dedim. Burdan devam eden bir topic var. Üstüne konu dışına açılan bir topic var. Karray neye parmak basmak istemiş. Siz gelip konuyu nerelere çekmişsiniz.
Ekmek ve Dynun a koca +1.
Birileri topic açtığında ayar verecek sadece kendi reelde arkadşınız olan kişilere prim yapıyorsunuz. Ya da ne biliyim resim falan koyarak. İnanın reelden ya da forumdan samimi olmadığınız tanımadığınız insanlar tiksinerek bakıyor ayarınıza. Şahsen ben ayar veren tiplere uyuz kapıyorum. Çok güzel ayar vermeye devam edin. Primler süper.
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:
Ya arkadaş. Yazmayım yazmayım diyorum. Ama dayanamıyorum. Eleman her lafının sonundaki cümleyi ingilizce olarak bişeylerle süslüyordu. Tamam forumda bir sürü ingilizce bişeyler yazanlar var. Ama bu özellikle gözüme battığı için dostça arkadaşım kötü görünüyor dedim. Burdan devam eden bir topic var. Üstüne konu dışına açılan bir topic var. Karray neye parmak basmak istemiş. Siz gelip konuyu nerelere çekmişsiniz.
Ekmek ve Dynun a koca +1.
Birileri topic açtığında ayar verecek sadece kendi reelde arkadşınız olan kişilere prim yapıyorsunuz. Ya da ne biliyim resim falan koyarak. İnanın reelden ya da forumdan samimi olmadığınız tanımadığınız insanlar tiksinerek bakıyor ayarınıza. Şahsen ben ayar veren tiplere uyuz kapıyorum. Çok güzel ayar vermeye devam edin. Primler süper.

+9999999999999999999999999999999999999999999999999999999
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuda duyarli olun diyecek kisinin topik yerine konu, tartisma gibi kelimeleri kullanmasi gerek herseyden once.

Bunun yani sira birkac noktalama isareti kullanmali ve en azindan cok bilinen ve ustunde durulan yanlislari yapmamali.

Hangi -de -da eki ayri yazilir gibi ...

Diger turlu ciddiye almak pek zor. Yaniliyor muyum ?
Sosyal ağlarda paylaş

karpuzseven said:
Arma sen de bir yerde ayar vermiş olmadın mı ?

İşte demek istediğim bu. Herkes ayarla bozmuş kafayı. Nası türlü bir tepki versem şimdide sen aynısı yaptın gibi örnekler geliyor.
Peki düşüncelere mi nasıl aktarabilirim sence? O yazdıklarım dışında.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...