Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başlayan Diziler.

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

Asgard said:
daha başlamadı ama terminator-sarah conner's chronicles geliyor 16 eylülde

p.s fox tv de daha once yayınlanıyormus nasıl olduda görmedim ben:(

Güzel dizi, cidden tavsiye ederim. Arnie'nin olmaması ayrı bir hava katmış diziye, öyle felaket para da dökmemişler özel efektlere ama modeller falan gayet güzel gerçekçi, oyunculuk yeterli. Yeteri akdar aksiyon var, ama oldu mu da hakkını vermişler. Özellikle eski filmlere sadık kalmışlar gayet daha ancak 9 bölüm çıktı sonunu 3çüncü filme nasıl bağlayacaklar merak ediyorum. Serenity ve Firefly'dan Summer Glau var zaten ve yine psikopat hatun killer rolünde :)

Ha bir de gelecekten sahneler var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Venator said:
Asgard said:
daha başlamadı ama terminator-sarah conner's chronicles geliyor 16 eylülde

p.s fox tv de daha once yayınlanıyormus nasıl olduda görmedim ben:(

Güzel dizi, cidden tavsiye ederim. Arnie'nin olmaması ayrı bir hava katmış diziye, öyle felaket para da dökmemişler özel efektlere ama modeller falan gayet güzel gerçekçi, oyunculuk yeterli. Yeteri akdar aksiyon var, ama oldu mu da hakkını vermişler. Özellikle eski filmlere sadık kalmışlar gayet daha ancak 9 bölüm çıktı sonunu 3çüncü filme nasıl bağlayacaklar merak ediyorum. Serenity ve Firefly'dan Summer Glau var zaten ve yine psikopat hatun killer rolünde :)

Ha bir de gelecekten sahneler var :)

Üçüncü filme bağlamaycaklar çünkü dizi üçüncü filmi yoks ayarak ilerliyordu hikayede fakat cnbc-e reklamlarında 2-3 arası diye söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cnbc-e öyle demişse zırvalamış, bölümleri de mi izlememişler,
neyse anlatmayayım, spoiler olmasın.
Zaten dizinin yapımcıları 3. film hiç yaşanmadı, yaşanmayacak sayıyorlardı, ben de hiç çekilmemiş, hiç izlenmemiş olmasını tercih ederdim, finaldeki konuyu bağlama kısmı hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...