Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saglam turk grupları

outnumber

Öne çıkan mesajlar

sahsına munhasır bır gusellıge sahıp bazı bazı turk gruplarıda cıkmıor deıl hanı su ortamlardan.bazı ınsancıkların her ne kadar "bırrak adamım ya turkıyeden nası grup cıkarkı" demelerıne ragmen cokda saglam ablalar+abıler halen mewcudıyetlerını korumaktalar kanaatımce...
coldhouse
climb
n-closer
wax poetic
Sosyal ağlarda paylaş

Bora Uslusoy Band var. (reklamlar... :))[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Solitude var. elemanlar iyi thrash çaliyolar , tam 80ler alman thrash i havasini yakaliyorum gayet klaslar..

Asafated , bakırköylü efsane grup death metal i çok başarili bi şekilde icra ediyolar. Kaybolmuş Masumiyet albümüyle patlama yaptilar , Tout va Bien de ise resmen daattilar piyasayi..

Sokak Köpekleri , ankaradan , Punkrock yapan bi grup. kayitlari var elimde. gayet neşeli ve eğlenceli çaliyolar. beğendim tavsiye direk..

Cidesphere var yine ankaradan. Açikça sölemek gerekirse , türk gruplari arasinda bu aralar en beğendiğim grup bu. prodüksiyon mütiş. Müzik tarzi death metal. ama gerçekten çok sıkı çalmiş elemanlar. dinleyince dumurlardan dumurlara koştum.

Cenotaph i zaten birçoğumuz biliyoruzdur. Türkiyenin grind efsanesi. yeni albümü piyasaya çikti.

Hazy Hill , heavythrash efsaneleri. zamaninda Mayhem ile beraber izmirde konser vermişti bunlar. izleyemedim tabi ben..

Kokmuş Ayak , bu herifler de türkiyenin hemen hemen bilinen ilk punk grubuydu. exploited ı andiriyodu tarzlari epey.. daaldilar tabi zamanla..

şimdilik bunlari söliyim dedim. zamanla daha çok grup ve bilgiyle doldururum burayi..[signature][hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 07 February 2004 19:49 tarihinde demiş ki:
Betonarme ve Takoz diye grpğlar var gayet sağlam

MUHAHAHAH AHAHAHAH AHAHA :lol: AHAHA MUHAHAHA HAHAHA EHEHEH AHAHAH HHAHA HAHAHA :lol:

ulan naptın ya sandalyeden düştüm ah kıçım..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

kirli çoraplar, sokak köpekler, cemiyette pişiyorum, lesh gibi (rashit kadar salak olmıan) punk grupları var.
yeni flört die bi türk grubu çıkmış cemiyette pişiyorum die sarkı yapmışlar, ismi direk calıntı
rashitin de sarkılarının yüzde doxanı calıntı. mesela istanbul die bi şarkıları var, orjinali 'rockapella - istanbul not constantinople' eski albümlerindeki niye böylü sarkısı da calıntı, orjinaline niye böyle yerine 'boil boil' dio..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 15 February 2004 23:52 tarihinde demiş ki:
In Spite
Solitude
Courtyard
Consume

bunları hgıc duymadım lem ben ızmırde[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 08 February 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
solonor hayırdır? bora uslusoy neden reklam???

bora uslusoydan ders alıyorum da ondan ya. :)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Moğollar
MFO
Yeni Türkü
tabii sizin müzik zevkinnize pek uymuyo galiba??:)[signature][hline]"127*625+3 işleminden elde edilen sayının 5 tabanındaki eşitinin rakamlarının toplamının 10 tabanındaki değeri kaçtır?"(Yaşasın ÖSS!)
Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır?(Long live ÖSS!)
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...