Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monacolu Dado Prso BJK'ye Sezon Sonu geliyor!!!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

ANKETLERDE FRANSADA OYNAYAN EN ÇOK BEĞENİLEN OYUNCU SEÇİLDİ:
Forvetlerinden istediği verimi alamayan Beşiktaş, golcü arayışlarını sürdürürken, rotayı Fransa'ya çevirdi. Monaco'nun Hırvat santraforu Dado Prso'yla ilgilenen siyah-beyazlılar ocak ayı içerisinde bu transferi gerçekleştiremeyeceklerini anlayınca, şimdiden sezon sonu için sözleşme imzalamanın peşine düştüler. 30 yaşındaki futbolcunun mayısta sözleşmesi biteceği için, FIFA kuralları gereği 6 ay önce başka bir takıma imza atma hakkı bulunuyor. Bu transferle Mircea Lucescu özel olarak ilgileniyor ve bütün görüşmeleri kendisi yapıyor

Geçen sene Fransa Ligi'nde 12 gol atan ve bu sene Şampiyonlar Ligi'nde attığı 5 golle yıldızlaşan Hıvat forvet, EURO 2004'te de ülkesinin formasını giyecek. Bu sezon Deportivo'ya bir maçta 4 gol atma başarısını gösteren Prso'nun yıllık 1 milyon 750 bin Euro istediği ve Beşiktaş'ın bu rakamı vermeye hazır olduğu öğrenildi. Monaco, kalması için Prso'ya yıllık 1 milyon 200 bin Euro teklif etti ama golcü futbolcu bu parayı beğenmedi. Geçtiğimiz günlerde hem futbolcu hem de menajeriyle görüşen Lucescu sezon sonu için söz aldı

Ocak ayında bu oyuncunun transferini gerçekleştirmek için Monaco'nun Sportif Direktörü arkadaşı Henry Biancheri ile görüşen Lucescu "Onu Fulham da istedi. 2 milyon Euro teklif etti. Ama şu anda Prso'yu bırakamayız. Şampiyonlar Ligi ve Fransa'da bizim en büyük kozumuz. Hem şimdi alsanız bile UEFA Kupası'nda oynatamazsınız" cevabım alınca, 30 yaşındaki futbolcunun menajerini sezon sonundan geçerli olmak üzere sözleşme imzalamak için İstanbul'a çağırdı. Oyuncunun Fransız menajeri önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelip masaya oturacak

Lucescu, Prso'yu çok beğenirken tam aradığı forvet olduğu konusunda yönetime rapor verdi. Beşiktaş yönetimi de böyle yıldız bir oyuncuyu kaçırmamak için kolları sıvadı ve gereken bütçeyi şimdiden hazırladı. Geçtiğimiz günlerde tatile çıkmadan önce başkan Serdar Bilgili ve 2. başkan Hüsnü Güreli ile bir görüşme yapan Lucescu, ikiliden de 'Olur' cevabını alınca, transferi kendisi üstlendi ve görüşmelere hemen başladı....
Kaynak:karakartal.com[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 02 January 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
gelmez.[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage

Fbye brezilyanın şu anda yetiştirdiği en iyi futbolculardan biri hemde daha gepgençken geliyorsa bu adam hayli hayli bjkye gelir...(Not:Ben Alexin yerinde olsam ya avrupa kupalarına ambargo koyan bi takıma giderdim yada hiç gitmezdim ülkemden ayrılmazdım)[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

hoijjdonk için ne diyorsun şahsen ben feyenoordu bırakıp fenere gelmem beşiktaşada gelmem gsyede gelmem...[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...

[Bu mesaj _NoelBaba_ tarafından 02 January 2004 17:06 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj _NoelBaba_ tarafından 02 January 2004 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 02 January 2004 16:50 tarihinde demiş ki:
said:
fizban, 02 January 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
gelmez.[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage

Fbye brezilyanın şu anda yetiştirdiği en iyi futbolculardan biri hemde daha gepgençken geliyorsa bu adam hayli hayli bjkye gelir...(Not:Ben Alexin yerinde olsam ya avrupa kupalarına ambargo koyan bi takıma giderdim yada hiç gitmezdim ülkemden ayrılmazdım)[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...

Alan Fenerbahce dıkkatını cekerım.[hline]Bilginin efendisi olmak için,
Çalışmanın uşağı olmak şarttır.

Sosyal ağlarda paylaş

Nukem bu ıs paraya bakar, fener kadar butceye sahıp degılsınız.Ben sportıf basarıdan cok maddı acıdan soyledım. Taraftar kıtlesı yeter. Sampıyonluga gıden takım 5 bın kısıye oynuyor lol
Bu arada sportıf basarıdan soz edıcek en son adamsın bır bjk taraftarı olarak. Iyıkı sampıyon oldunuz be. Bu kadarda konusulmaz ki.

[Bu mesaj Bullet tarafından 02 January 2004 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 02 January 2004 18:29 tarihinde demiş ki:
Nukem bu ıs paraya bakar, fener kadar butceye sahıp degılsınız.Ben sportıf basarıdan cok maddı acıdan soyledım. Taraftar kıtlesı yeter. Sampıyonluga gıden takım 5 bın kısıye oynuyor lol
Bu arada sportıf basarıdan soz edıcek en son adamsın bır bjk taraftarı olarak. Iyıkı sampıyon oldunuz be. Bu kadarda konusulmaz ki.

Taraftar kitlesi ile futbolcu satın alma olayının ne alakası var onu anlayamadım...Ayrıca bizim maçlarda 5 bin kişi olduğu nerede görülmüş stad 25bin kişilikse 15 bini minimum dolu oluyo.Ayrıca yıldız futbolcu transferi=Traftarı tribüne çekmektir[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mandrake-, 02 January 2004 18:36 tarihinde demiş ki:
nukem doğru söylüyo

Türkiye 6.sına Alex gibi adam geliyosa

bize de gayet güzel gelebilir,kaldı ki şu an avrupa liglerinde performans olarak 4.takım filanız

4. takım ?
Peki oldu. O yuzden sampıyonlar lıgınde yoksunuz.[hline]Bilginin efendisi olmak için,
Çalışmanın uşağı olmak şarttır.

Sosyal ağlarda paylaş

hocam o zaman alex ingilterede orta sırada bi takıma gider,yada ispanya ya, daha güzel gösterir kendinii,fenerin verdiği parayı vericek takımlar var orta sıralarda o liglerde

hem Prso ne kadar isticekki adam monacodan 1milyon küsür $ alıyomuş para konusunda anlaşamıcaklarını sanmıyorum
takım kalitesi olarakda anlaşamıcaklarını sanmıyorum devreye büyük avrupalı bir klüp girmedikçe
Sosyal ağlarda paylaş

yahu fenerbahçe heralde avrupa liglerinde orta seviyedeki bir takımdan daha fazla para verebilir vede evet türkiye'de büyük bir kulüp'tür, bir sezon 6. olmuş diye 97 senelik kulüp küçülmez

kendinizi kandırmayın, ben galatasaray'lıyım yine kabul edebiliyorum bunu

vede fenerbahçe'de böyle bir oyuncunun yıldızlaşması çok çok kolay olucaktır, avrupa'da çok iyi reklam alacaktır vs.

alex konusunu tartışmanıza gerek yok bence

bu dado prso'yu ise ilk defa monaco'nun 8 gol attığı maçta duydum, belli ki cahil kalmışım biraz ama açıkçası 30 yaşına gelmiş kaç kere milli olmuş bu adam merak ettim

yani hakan şükür'de 5 gol attı şampiyonlar liginde onu alın ozaman ? hem kariyeri çok daha iyi hakan'ın

tanımıyorum adamı bir yorum yapamicam ama gelir beşiktaş'a niye gelmesin, nukem'e göre kluivert ve rivaldo bile gelicekti az kaldı, bu niye gelmesin ?[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaraylı-beşiktaşlı olmakla alakası yok,kimse fener küçük klüptür demedi ki. gs-bjk li olmaktan çok bir insan olarak ve düz mantık yürüterek alex fenere gelebiliyosa Dado denen bu adam da hayli hayli bjk ye gelebilir diyorum

hakan sükür ne alaka yani şimdi, ciddimi söylüyosun hakan sükürü alın diye,ciddi söylüyosan böyle bir şşeyin mümkün olmadığını düşünemiyomusun zaten gs de adam akıllı oynayan 2-3 kişiden biri hakan şükür,gs satarmı ?,hakan gelirmi ?
hem diğer adam için bonservis parası ödemicez
bide hakan şükür ü tartışma konusu yapmıyalım

he bana kalsa ben hakan şükürün gelmesini sezon başında istiyodum

ve takdir edersinki bjk yönetim kurulu ve lucescu sırf şampiyonlar liginde bir maçta 4 gol attı diye oyuncu alıcak kadar amatör ve bilgisiz adamlar değiller
Sosyal ağlarda paylaş

Kanal D Sporda söyledi Beşiktaş Dado Praso ile sezon sonu için söz kesti diye. Ayrıca bjk yıllık 1.750.000£ verecekçiş...[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 02 January 2004 21:32 tarihinde demiş ki:
Kanal D Sporda söyledi Beşiktaş Dado Praso ile sezon sonu için söz kesti diye. Ayrıca bjk yıllık 1.750.000£ verecekçiş...[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...

1.750.000 pound yanlış yazdın galiba , 4.000.000 $ ediyor.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 02 January 2004 18:29 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Bullet tarafından 02 January 2004 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]

Lol genç adam paraya bakıcak ?
Avrupaya bakar. avrupa da olmayan bir takımda niye oynasın?[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...