Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DORY RAIDDEYKEN FORUM GEZME YETER ARTIK

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

dory said:
wowda da arkadaslarin olabiliyor, cok sacma konusuyosunuz bazen kusura bakmayin da =]
evet rl sorunlardan kaciriyor, cunku rlla alakasiz bi ortamdasiniz. ama asosyellesmek degil olay.
ben her aksam raid zamanini iple cekiyorum, cok eglenceli geyikler donuyor cunku.

eha bu yani olay nilep :) güzel yazmış.

ama işte rl'de okulun yanı sıra başka zaman alan bir uğraşığınız varsa (tiyatro, müzik vs) oyun mecburen gg oluyor :[
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
dory said:
wowda da arkadaslarin olabiliyor, cok sacma konusuyosunuz bazen kusura bakmayin da =]
evet rl sorunlardan kaciriyor, cunku rlla alakasiz bi ortamdasiniz. ama asosyellesmek degil olay.
ben her aksam raid zamanini iple cekiyorum, cok eglenceli geyikler donuyor cunku.

ama işte rl'de okulun yanı sıra başka zaman alan bir uğraşığınız varsa (tiyatro, müzik vs) oyun mecburen gg oluyor :[

nilep?
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
dory said:

o senin için öyle. bir sürü kişide ise oyun için tiyatro, müzik vs dediklerinden ödün veriyorlar. arkadaşı çağırınca raidden çıkmıyor

evet dövmek istiyorum wow oynayan arkadaşlarımı

zaten aradaki farkı wowu bıraktıktan sonra anlıyorsunuz

bu arada nilep ne ya :D led diin şu adama bari valla ben uyuz oluyorum burda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olmuyorum nilep diyebilirler. Eskiden nil derlerdi uyuz olurudm. Hala diyen var da severim patileri ne derlerse desinler bana ne :D

Ayrıca evet WoW'dan çıkabiliyorsanız ne güzel ona lafım yok da çıkamayanşlari raid var abi gelemem diyenler, işte işlerini hobilerini WoW için aksatanlar, bence normal değiller. Sorry :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...