Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

5 oy Penth (Dory, Tunca, Asteroth, sesu, Pen Duick)
3 oy Tunca (Penth, Luriel, Baluu)

Ben oyumu değiştirmeden evvel durum 6 ya 2 idi, 6 oy gelmişti, bu 6 oyun gelmesi demek, aramızdaki bazı hainlerin de Penth'in katliamını kabul etmesi demekti. Arkadaşlar, şimdi Penth'e oy vermiş olan Kasabalımızı bu yanlış seçiminden vazgeçmesi için ricada bulunuyorum, ve bir çok şeyi daha rahat açıklığa kavuşturabilmek için Tunca'nın katliamını kullanabileceğimizi bu şekilde ya Dory ve Asteroth ikilisinden ya da Penth ve Luriel ikilisinden emin olabilir, 4 kişi'nin kimliğini bir anda ortaya çıkarabiliriz, uyuma kasabalı, oylar tunca'ya !
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Ben oyumu değiştirmeden evvel durum 6 ya 2 idi, 6 oy gelmişti, bu 6 oyun gelmesi demek, aramızdaki bazı hainlerin de Penth'in katliamını kabul etmesi demekti. Arkadaşlar, şimdi Penth'e oy vermiş olan Kasabalımızı bu yanlış seçiminden vazgeçmesi için ricada bulunuyorum, ve bir çok şeyi daha rahat açıklığa kavuşturabilmek için Tunca'nın katliamını kullanabileceğimizi bu şekilde ya Dory ve Asteroth ikilisinden ya da Penth ve Luriel ikilisinden emin olabilir, 4 kişi'nin kimliğini bir anda ortaya çıkarabiliriz, uyuma kasabalı, oylar tunca'ya !

Kısacası her durumda sen masumsun yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Kalabalık sabah boyunca yaptıkları tartışmaları sürdürüp kimsenin uyumasına izin vermemişti. Saatler geçtikçe tartışmalar alevlendi ve bir anda halkın arasından 7 kişi penth'in üstüne atlayip onu hemen yakındaki denize atmışlardı... can çekişirken akıntıda boğulup ölen Penth'in cesedi karaya vurduğunda ise bedenini arayan köylüler şoke olmuştu... çünkü penth basit bir Townie idi.

Halkın paranoyası masum bir köylünün ölümüne yol açmıştı... artık öğlen olmuştu ve hiç birşey eskisi gibi olmayacaktı.

PENTH öldürüldü ve bir KÖYLÜ olduğu ortaya çıktı. Öğlen oldu ve linç için gereken oy sayısı 6 ya düştü.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Halka da gerçekleri göstermek için.

Halka gerçekleri göstermek için masum birine oy veriyorsun yani?

2 kere söylediğim gibi, giden her masum kişi inanılmaz büyük bir önem taşırken suçlarından emin olduğun iki kişi varken masum birine oy veriyorsun yani?

Bu kadar mantıksız bir önermeye mi inanalım, yoksa Penth'in asılması ve masum çıkması durumunda kendini aklamaya çalıştığına mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...