Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sağlam toplu oyun

regulus

Öne çıkan mesajlar

bildiğiniz en güzeli hangisi
hani şu dx-ball tarzı olanlardan topla kutu falan kırdığımız
magicball u indirdim fena değil ama demo ve 1 saat oynanabiliyor.21 bölümden ileri gidemedim böylece
şöyle kısıtlamasız 3 boyutlu düzgün birşey varmı[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

XP için yazılmış bir şey vardıda adıı hatırlayamıyorum XP için satılan XP plus cd sinde olcaktı oyun .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
è lo zgrw che è il padrone dei mages(In Italiano)
[Bu imza zgrw tarafından 14 January 2003 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dynablaster, DX Ball un eski versiyonu?

Ictin mi sen?
Dynablaster platform oyunudur, bomba koyup yolun ustundeki yaratiklari yokedersin, duvarlari yokedersin/

DX Ball da arkanoid denilen yukardaki bloklari asagi gelen topu raketinle (uzay geminle, otunla, bokunla) sektirip patlattigin ve topun asagi dusmesini engelledigin oyundur.

Hic bir alakalari yok[signature][hline]Be nice to your computer
'cause one day they'll take over the world
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ricochet extreme'i Lionheart'la beraber veriyodu ama kopyalarda çalışmıyo sanırım.
Veya benim Lionheart bozuk:) demosunu oynamıştım ama aşırı güsel bi oyun.
Dx Ball'ın ününü bilmiyodum bi kaç sene öncesine kadar bi indiriim dedim anam oynasın diye 1.5 sene falan sürdü kurtarmak koltukta kök saldı kadın:)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende Lionheartla beraber yükledim ama crack bulabilirsin ayrıca bendeki lionheart çalışıyor (bu bilgisayarda nasıl çalıştırabiliyorsam?)[signature][hline]bölücülükten yanayım ve paticik forumlarını bölmeye geldim izmirsiz paticik üyeleri ve izmirli paticik üyeleri olarak. yetkili olarak beni gönderdiler zorluk çıkarmayalım lütfen.
NoT: ksk izmirden sayılmıyor (bölücülük diz boyu..) -Ben kendim-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...