Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%90'ı uçukmuş patinin

karray

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:
karray said:
Garadia said:
örümcek kafalısın
hemde soyadın fln değil

Üzerine alındın galiba hippi

ayrıca şu savunma yönteminede tavım. bişey eleştiriyor, karşı çıkan varsa "onlardansın galiba (oFFFFFf NASI LAF SOKTUM OFFFffFFff!!111)"

Adam durduk yerde hakaret ediyor ne yapayım
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
karray said:
ayrıca niye tersden okuyosunuz birader arapça mı bu forum.Benim bildiğim türkçe soldan okunur.Artık nickimi karray olarak kabul edin. bi arada tits e takmıştınız yani bok atmak için nickin biraz solundan biraz sağından bişey çıkarıyorsunuz insaf ya

Ben çok etkiledim onları o yüzden her nike tersten bakıyorlar (:P)

Benim nik de "nil" ile başlıyo dye adı nil olan bi kız yapmışlardı beni zamanında. :D Geçti sonra..

şu dakkaya kadar ben seni kız sanıyordum valla tersten pelin li bişeyler çıkardım ben
Sosyal ağlarda paylaş

Bendeki bu hippi arkadaşlara olan isyan diyim artık,geçmişte yaşadışım tramvalarla ilgili.Kişiselede bi topic açılır aslında ama neyse şimdi efendim bende sizin gibi saç uzatıp,saçı sakalı birbirine karıştırıp gezerdim.Ama çevremin hep "ne lan bu hippi gibi geziyosun" baskısı altında ezildim ve sonuç bu
Sosyal ağlarda paylaş

karray said:
Bendeki bu hippi arkadaşlara olan isyan diyim artık,geçmişte yaşadışım tramvalarla ilgili.Kişiselede bi topic açılır aslında ama neyse şimdi efendim bende sizin gibi saç uzatıp,saçı sakalı birbirine karıştırıp gezerdim.Ama çevremin hep "ne lan bu hippi gibi geziyosun" baskısı altında ezildim ve sonuç bu

baskı altında ezildin, şimdide intikam alıyosun gibi bişey oluyo ozaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...