Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erkeği seksi kılan unsurlar

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

oper said:
işte "PATİCİK GAY SİTESİİİİİİ " demelerinin nedeni.

seksi erkeğin nasıl olacağına erkek karar veriyor/vermeye çalışıyor hala.

harbiden burası gay doluymuş. O.o

tabi canıım tamamen takılıyorum kardesim

kızlarda zaten seksiliklerini, dikkat çekiciliğni sadece erkeklerin direktiflerine göre yönlendiriyo emin ol

sen kendi özelliklerini ortaya çıkarmakta sadece füme jöleni kullanıyosan, başarılar diliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Füme jöle nedir?

Erkek dediğin;

-Kahverengi kıvırcık - dalgalı arası uzun saçlı,
-Tercihen en az 1.90 boyunda
-İkiz kenar üçgen vücutlu, (üçgen aşağı doğru daralacak yalnız, çoğu türk erkeği burada bir yanlış yapıyor)
-Geniş omuzlu,
-Hayvan gibi değil ama kaslı,
-Göbeksiz,
-Sporcu

olmalı.

*El sallar*
Sosyal ağlarda paylaş

röpdeşambr, pardüse,sarımsak,meyva, associated press gibi bilinmeyen kelimeleri doğru yazıp okuyabilme melekesi, siyah kayışlı metal ördek, ince kablolanmış kandil simidi, tarlalarda karga kovalayabilme yetisi, boyuna asılmış 9'luk joypad, ödenmemiş igdaşfaturası, su kesintilerine karşı önlem olarak alınmış 2004 mart fhm dergisi ve son olarak dizlerin altına kadar uzayan bermuda şeytan üçgenidir erkeği seksi kılan unsurlar
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
röpdeşambr, pardüse,sarımsak,meyva, associated press gibi bilinmeyen kelimeleri doğru yazıp okuyabilme melekesi, siyah kayışlı metal ördek, ince kablolanmış kandil simidi, tarlalarda karga kovalayabilme yetisi, boyuna asılmış 9'luk joypad, ödenmemiş igdaşfaturası, su kesintilerine karşı önlem olarak alınmış 2004 mart fhm dergisi ve son olarak dizlerin altına kadar uzayan bermuda şeytan üçgenidir erkeği seksi kılan unsurlar

kusursuz tanım. aynen katılıyorum kelimesi kelimesine.
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
dasaaa said:

kusursuz tanım. aynen katılıyorum kelimesi kelimesine.

ben de ancak yazar arkadaş bazı yerleri atlamış. eksikleri tamamlamak adına kendisinden özür dileyerek eklemelere başlıyorum..

öncelikle siyah kayışlı metal ördek aluminyum olmalıdır, kandil simidi ise yaklaşık 8cm çapında ve 1,5cm et kalınlığında olmalı ve tantuniden yapılmalıdır. tarla sadece üzerinde dev ayak izi resmi olan cıvata tarlası olmalıdır. 9'luk joypad esnetilmiş pleksiden tutamaçlarla donatılmış olup 2x2x12mm ebadındaki postit tam ortasından fotokopi ile çıkartılmalıdır.

ha unutmadan salıya kadar iki pul getirmelisiniz, triportörlerden sınav yapıcam..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...