Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro Truck Simulator

EzerGecer

Öne çıkan mesajlar

oyun beta olarak çıktı ve almanca, ama full.
resmi sitesindede açıklandı, 30 Ağustosta full diye çıkacak ancak eklenen tek şey ingilizce dil seçeneği olacakmış.
Şimdiden çeşitli modları çıkmaya başladı. İyi bir kartla full ayarda + direksiyon, off paristen amsterdama kereste taşımak gibisi yok (Y).
Sosyal ağlarda paylaş

oyun beta 1,0 mış 3 5 hata var onu da düzeltirlerse ii olabilir sıkılmıştık artık sürekli abd de kamyon sürmekten :F
o değil de ben sanki bu oyun çıkmadan önce şey die okumuştum kamyonlar harbiden markalı olacaktı mercedes vs bissürü marka eklenecekti fln
+hoş oyun almanca olduğu için ince ayar yapmadım ama oynanır bu oyun da o kadar da kötü değil
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Tek numarası şehirden şehire kargo taşımak, bu arada para kazanmak, daha çok kazanmak için ise çeşitli sertifikalar var satın alıyorsunuz böylece tehlikeli ama daha karlı kargolarınız oluyor. Mesafe arttıkça doğal olarak daha çok kazanıyorsunuz, başlangıç olarak bir ülke seçiyorsunuz daha sonra diğer ülkelere malzeme götürmek için ynai ticaret yapabilmek için para vererek o ülkelere giriş izni alıyorsunuz.

Tırlarınuzu upgrade edebiliyorsunuz sadece beygir gücü, yol tutuş ve benzin depo kapasitesini arttırabiliyorsunz. 10 bin km yapdım bir numarası yok aslında oynun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Ben size en iyi güzel kamyonculuk oyununu veriyim.

rignroll

install ettinmi 10 gb yer tutuyor harddisk'te dosya büyüklüğünden anlıyacağımız gibi ilk kez uzun süreden sonra biri cıkıp uğraşmış

"Oyun Hakkında" said:

Bu oyun,2011 yılında bir genç adamın taşıma şirketinin kralı olmak için geldiği California'da geçer.Millerce otoban,dağ yolları,ve birçok şehir var.Bunlardan bazıları San Francisco,Santa Maria,San Benardino,San Diego,San Jose,Los Angeles...gibi.Bisürü tır ve kamyonetleri kullanabiliyorsunuz.

-Millerce yol ve otoban
-38 tane şehir kasabalar
-3D Amerikan tırları,kamyonetleri ve tırların yataklı kabinleri(360derece dönebilir görüntü)ve her tır için 4 paintjob,vites,motor,kabin şekli,tekerlek,...gibi modifiyeler
-3D hava olayları(kar yok ama fırtına da var)
-Yürüyen insanlar(şehirde)
-Shell gibi benzinlikler(motor yağları satan dükkan da var),her benzinlikte farklı fiyat,ve benzinini kendin dolduruyosun(adam araçtan inerek) ve bi zaman alıyor
-Yataklı ve TV li oteller
-Arabadan inebiliyorsunuz ve gezebiliyorsunuz
-Hız limitleri,kurallar,polisler ve trafik kazaları
-Gerçekçi hasarlar
-ANİMASYONLAR

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3,0 GHz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA 8800 / Radeon HD 3870 - 256 MB
HDD: 10 GB
Sosyal ağlarda paylaş

Direksiyonu mause ile kontrol edebiliyor muyuz?

Tıs tıs ses geliyor mu?

aynalardan arkayı görüyor muyuz?

güzel kokpiti var mı?

kokpit içinde etrafa bakabiliyor muyuz?

hep otobüs simülasyonu istiyodum. Yok ama yukarda belirttiğim özelliklere sahip oyun.

he bide otobüs falan merakınız varsa gelin FSX öğrenin. Yüzüne bakmazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...