Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son günlerde apaçilerde gördüğüm bi tshirt

Odinn

Öne çıkan mesajlar

roket adam said:
Ahahaha madem öyle bi tişört konusu açıldı anlatiym.

Efenm bu hafta amcamlar dedemlere geldi ailecek, biz de oradaydık beraber oturduk falan. Dedem cumea ya gidelim diye ısrar etti beraber, öyle bi şey ettik işte maltepede, kıramadım dedemi. camii girişinde yaşlı yaşlı amcalar falan işte takılıolar muhabbet ediyorlar.

bembeyaz giyinmiş bi adam dikkatimi çekti. fuar görevlileri gibiydi, hacca gidenlerin giydiği elbiseler gibiydi, üstte yakalı polo gibi bişi, altta beyaz kumaş. hepsi bembeyaz, üstüne giydiğinin göğüs hizasında bi cep.

cebin üstünde de ABSOLUT VODKA logosu var. amca en az 60 yaşında. camiye gidiyo.

ah resmini çekecektim var ya. altıma sıçtım gülmekten. anlatınca komik olmadı. neyse daha da uzatırsam hiç olmicak. silmiym bu kadar yazdım. pls t$k bye.

o amca farkinda deildir giydiği şeyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Ahahaha madem öyle bi tişört konusu açıldı anlatiym.

Efenm bu hafta amcamlar dedemlere geldi ailecek, biz de oradaydık beraber oturduk falan. Dedem cumea ya gidelim diye ısrar etti beraber, öyle bi şey ettik işte maltepede, kıramadım dedemi. camii girişinde yaşlı yaşlı amcalar falan işte takılıolar muhabbet ediyorlar.

bembeyaz giyinmiş bi adam dikkatimi çekti. fuar görevlileri gibiydi, hacca gidenlerin giydiği elbiseler gibiydi, üstte yakalı polo gibi bişi, altta beyaz kumaş. hepsi bembeyaz, üstüne giydiğinin göğüs hizasında bi cep.

cebin üstünde de ABSOLUT VODKA logosu var. amca en az 60 yaşında. camiye gidiyo.

ah resmini çekecektim var ya. altıma sıçtım gülmekten. anlatınca komik olmadı. neyse daha da uzatırsam hiç olmicak. silmiym bu kadar yazdım. pls t$k bye.

belki bunun kadar komik değil ama; benim dedem biraz sıkıdır, cimri değildir ama. Geçenlerde Han-gaar diye bir ayakkabı dükkanına girmiş ve 10 YTL'ye kendine converse tipi ayakkabı almış. Şimdilerde çok rahat diye hoplaya zıpaya onlarla geziyor. Resim çekmem ama :p
Sosyal ağlarda paylaş

chesterfield said:

belki bunun kadar komik değil ama; benim dedem biraz sıkıdır, cimri değildir ama. Geçenlerde Han-gaar diye bir ayakkabı dükkanına girmiş ve 10 YTL'ye kendine converse tipi ayakkabı almış. Şimdilerde çok rahat diye hoplaya zıpaya onlarla geziyor. Resim çekmem ama :p

Screenshot or didnt happen
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:
nasi ya?
bu elemanları katagorize edebildiğinize göre bi şekilde ayırıyorsunuzdur. Söyleyinde bizde bilelim :)
hani benimde saçlar hafif ortaya doğru sivrilen cinsten, ben de mi apaçi oluom? biliim...

apaci,barzo

said:
kıro, abazan, apaçi. bir barzoyu en güzel tanımlayan kelimeler bunlardır, ancak hiçbiri ağzını doldura doldura barzo derkenki tadı vermez nedense. barzoların çoğu tatil yörelerini kendilerine habitat edinmişlerdir, tipik davranışları deve güreşi yapmak, on metre yakınlarına gelen her turist dişisine "wanna join us", "ar yu go to disko tunayt" gibi cümleler kurmak, acunun programına çıkıp "abi günde iki tane iki ehiehieihi" benzeri demeçler vermektir. utanma duyguları pek gelişmemiştir.

çoğu insan "ulan tipini sikiym senin" şeklinde değerlendirse de bunları, barzoya aç turist hanımlar rağbet gösterir bunlara çok olmasa da. sonuç olarak sıradan bir şehirli gencin rüyasında gördüğü hatunları götürür bunlar kimi zaman. hele kendini barzoluk yoluna adamış olanları vardır bunların, imaj da yapmışlardır kendilerine, üçgen vücut olmuşlardır, rakip tanımazlar. kurttur bunlar, avın olduğu yerdeki avcıdır, izleyip öğrenmek lazımdır kadim sanatı.

ekşi sözlükte bir abimiz ne güzel betimlemiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...