Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe, yeniden...

e.g.uysal

Öne çıkan mesajlar

madem rezil etme durumu var...

gunlerden bir gun. $anli nanette alt char acmis anesa diye. gozu kanli bi veriyir. lvl20den beri serverin en iyi fury warriori. ne ucan ne kacan kurtuluyo. bunun scarlet monastery zamani geldi tabii. her insan evladi gibi o da guvendigi adamlardan bi tanesine mesaj atti. catastrophe guildinin magelerinden soulixar. daha dogrusu soulixar the xxx of fiery wrath. neyse hikayeyi bolmiyim. bu adam geldi. daha dogrusu gelemedi 15 kere olduk son bossa kadar. sonra high priestess ablam bunu $amar oglanina cevirdi geri yolladi. sonra bi daha... sonra bi daha... sonra ne oldu ? 'KANKA BU KARI OLMUYO YA' ah canim ah guzel kardesim... dsjakdjsakdjsadas. paladini oldursene? $unlara area yapsana ? niye kaciyosun adamdan lvl60sin bi fireball atsana. geberip gitsin. yok ama vuruyomu$ kacicak... dskalda

kirli camasirlarini tek tek koyarim buralara ona gore :D
Sosyal ağlarda paylaş

:D Ulen ucuz mageler ben görmüştüm C'thun da beam in üstünden zıplamaya calışan 2 3 kişiyi ama nick i alamadıydım demek sizdiniz. Demirde zaten 5k ms bide adam target vermeye çalışıyordu tam efsane neyse kirli çamaşırları kendi forumlarımıza saklayalım rezillik çıkarmayın burda :D
Sosyal ağlarda paylaş

efendim bl'de kendi capimda unum vardir tankmage diye :> yihyihyih. elin yabanci guildinde bile alismislardi artik. 5man e almiyolardi zaten tanklar istemiyodu benle gitmek. biz de tanksiz yapiyoduk :>

ahah murat beni officer chate cekip abi yapma millet ozeniyo geberiyo dedigini hatirlarim. yarilmistim o gun :D dennis'te arcanist kafaligi ile veda etmi$ti bl sahnesine. human male'de de cok kotu duruyo ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

demir seninle lvl 56 da scholo raidi hatırlarmısın d1 head düşmüştü sen passlamıştın abine :D winter'da Krol Blade düşürdük.. rare itemler düşürdük.. Herşeyi geç EYE OF SHADOW düşürdük.. o zamanlar çinliler noob noob takılırken biz 2 frost mage farmer nedir kanıtlamıştık ( hangi mal paladin satmıştı 300-500g ye o trinketi ? ) :D daha eğlenceliydi o zamanlar wow :) biz senle kastık.. ama seninle fazla oynayamadık...
Sosyal ağlarda paylaş

abi o paladini $imdi bulsam agzina sokarim o eye of shadow'u ya. nasi sinirlenmistim :D kekan bi de 50gold mu ne yollamisti fdjkjsdad. sana epic mount paranin 400goldunu vermistim glowing brightwood stafftan :D. gidersen ellere nasi oynayalim ozim beraber.

temmuz.
KIIEAaaaSSSS.

burda aquilonian efekti veriyosun.

kess

bu da axelm.

afiyet olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...