Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Ohbe! sonunda! çıktı! saldırın!alın oynayın! benim yerime de oynayın! Level da incelemesi de var alın okuyun , hayran kalın. yarın cdcileri teker teker dolaşıp arıyacam oyunu. Multiplayerı yıkıp geçecek ortalığı gidip orjinal bile alabilirim.Off çıldırıcam oynamam lazım ya[signature][hline]Bir ağacım ormanda dallı budaklı
Baharı bekler dururum gövdemde adın yazılı
Dudağımda bir damlan denize döndü
Şiirler yazdım sana okurmusun söyle
[i]My Website,My playlist,And My Love...

Sosyal ağlarda paylaş

ister herhalde ubisoft boşa para atmaz benim bildiğim belli olmaz ama. LAN üzerinden oynanıyo orası kesin. Devasa haritalar var max 4 kişi oynanabiliryomuş[signature][hline]Bir ağacım ormanda dallı budaklı
[i]My Website,My playlist,

Sosyal ağlarda paylaş

ya çıkarırlar hemen bi program gerek kalmaz orjinale ama işin zevki orjinal oyunu alıp onun zevkine varmak..kutusun okşamak.verdiğin parayı düşünerek daha büyük azimle oyunu bitirmeye çalışmak ve bitirincecce official hızlı serverlarda oynamak..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar MP demo indirdim ama yeni nesil ekran kartı istiyor bu arkidiş. ben biraz 3d-analyze kullanarak falan biyerlere girdim ama görsel açıdan birşey yoktu yonayamadım off ya of![signature][hline]Bir ağacım ormanda dallı budaklı

Sosyal ağlarda paylaş

abi sen bakma demoya memoya her şekilde oynarsın oyunu inanmak yeter...
ayrıca bu oyun gerçekten ortalığı yıkacak gibi gözüküyor şimdilik kopasını alacam originalini almak kasar 3 haftada gelmiyor yurt dışından o kadar beklenmez o yüzden kopya idare eder şimdilik ama baktım internette original istiyor hemen bir order... bu oyuna değer bence 60 70 milyon vermek...[signature][hline]Master and Commander
Captain Lucky Jack Aubrey
Elrohir Bo'acca Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

beyler aldım oyunu ama install un da sorun çıkıyor video kısmına geldinde 2. cd de 1. cdyi istiyor sora da hata veriyor wrong volume is inserted diye 3 kere install ettim aynı şey readme sinde oyunun windows xp de sorun çıkabilir diyor da nasıl çozceni tam anlatmamış ilk install da maximise et demiş windowu 2. install da activate demiş bunu derken neyi kastetmiş 2. yi de eğer bir hata çakrsa yap diyor ki çıkıyor bilen var mı?[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Sosyal ağlarda paylaş

installation sorununu hallettim gerçi diğer installar hdd de kaldılar onları bulup silemiyorum ama neyse bişi sorcam bu ara demolarda sesler gidip geliyor nasıl duzeltirim bunu çoğu oyunda boyle oluyor direct x den mi acaba ama son surumleri var yani ekran kartı da ge force fx 5600 yani ne olabilir sorun?[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Sosyal ağlarda paylaş

ya çok garip ya demoyu açtım menüler falan kusursuz gözüküyor fakat oyun bembeyaz gözüküyor. dün gece fıtık oldum halen bi gelişme yok ya off of![signature][hline]Bir ağacım ormanda dallı budaklı

Sosyal ağlarda paylaş

bende oyun gayet iyi çalışıyor hiç sorun yok sadece ara demolar ve intro da yani kısaca filmlerde sesler gidip geliyor onu da bi turlu çozemedim butun stereo driverları hepsini indridim son guncelledim ama bana mısın demio demolarda sesler hala gidip gelio... ama bazı oyunlarda oluyor o yani bnm bilgde... bu konuda bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim...iyi oyunlar...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Sosyal ağlarda paylaş

Ben xp kullanıcısı olarak gayet kolay yükledim sadece cracklerken bi iki sorun çıktı ama oyuna başlayıp demoları seyredip profilimi oluşturup oyuna başlayınca önce loading ekranı geldi sonra oyun kendini windowsa attı.
Nedenini bilen veya çözbilen var mı?
Bu arada ekran kartım geforce2 mx400 64mb
ekran kartımla ilgili bişeylerin requirements a uymadğını söyledi bende cdnin içindekinden daha yeni bi driver yükledim neden bu olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de sonunda install etmeyi başardım... tren blmundeyim oyun güzel gayet...
yalnız hala demolarda sesler gidip geliyor ona bir turlu çare bulamadım...
senin ekran kartı kaldırmayabilir oyunu sonuçta ps2 tabanlı bir oun silent hill 3 de oyleydi mxlerde çalışmıyordu bence o yuzdendir eğer son driverları da yuklediysen...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...