Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

James Bond Saati Önerisi :P

-Dark_Angel-

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:
genç erkek için kesinlikle formula 1'in yeni sponsoru jacques lemans'ın f1 koleksiyonunu öneririm. çok kaliteli ve uygun fiyatlı gerçekten. klas bir seri ama diğer markalara göre çok iyi fiyatları var. sıfır düşünüyorsan normal fiyatının çok altına ayarlayabilirim :)

bu da benim saatim :)

oha ilk saat güzelmiş yav. F1 lastiği şeklinde falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

ha, daha önceden de söylediğim gibi isteyen olursa jacques lemans, raymond weil, calvin klein ve mexx marka sıfır saatlerde hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlar verebilirim ;)

rolex, tissot, tag heuer, omega, maurice lacroix'te de güzel şeyler yapabilirim bu arada.

sertifikası falan adınıza yazılır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

avon gibi saatlerde bu tip problemler normaldir. benim yukarda bahsettiklerimse belli bir standardın üzerinde saatler. benim fikrim, saat özellikle bir erkek için en önem verilmesi gereken aksesuardır, çünkü tek gerekli aksesuardır. tabii zevke ve duruma göre değişir bu bakış açısı fakat böyle sorunları yukardaki markaların herhangi birinde yaşamayacağının garantisini rahatlıkla verebilirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

markayla ilgili olabileceğini sanmıyorum çünkü deri yani deri herşekilde kokar yada süper nanotekoloji dflkfda ürünü olan içden soğutmalı havalandırmalı saatler varsa onlar işe yarayabilir :)

şaka biryana hakkaten ne özelliği varki kokuyu engelliyor? belki yeni bi saat alabilirim yani şu koku geçicekse eğer.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
markayla ilgili olabileceğini sanmıyorum çünkü deri yani deri herşekilde kokar yada süper nanotekoloji dflkfda ürünü olan içden soğutmalı havalandırmalı saatler varsa onlar işe yarayabilir :)

şaka biryana hakkaten ne özelliği varki kokuyu engelliyor? belki yeni bi saat alabilirim yani şu koku geçicekse eğer.

sana şöyle söyleyeyim, 1 aydan fazladır jacques lemans marka saati takıyorum, işlenmiş gerçek derisi var ve defalarca bol bol terlemeye maruz kaldı, güneş altında kaldı, o bahsettiğin kokuyu bırak derinin kendi kokusu bile zor alınıyor.

derinin işlenişinden kalitesine her şey etkiliyor tabii ki bu durumları. hakiki deri olması da mühim bir konu tabii, avonda hakiki deri olacağını sanmıyorum açıkçası.

metal kayış doğal olarak en dayanıklı kayıştır fakat her kıyafetle uyuşmayabilir, herkesin tercihi olmayabilir. uzun ömürlü ve şık görünümlü deri kayışlı saatler de var tabii ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...