Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

death knight ile ilgili bi soru

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

daha önceden sorulup cevaplandı mı bilmiyorum,eğer öyleyse kusura bakmayın,üşendim aramaya forumda.

merak ettigim şey şöyle;death knight açabilmek için gereken level 55 üzeri charın oldugu serverın haricinde,hiç charımın olmadıgı bi serverda açabiliyor muyum DK'yı? yoksa lvl 55 üzeri charımın oldugu serverda mı açmak zorundayım sadece?
Sosyal ağlarda paylaş

ahah oyle mi yaw ? o cok kotu olmus... genel olarak tek bir serverda oynuyor her kullanıcı, arkadas cevresi falan, 3 tane 70 olsa hepsi aynı server'da oluyor genelde yani... yalnızca tek bir death knight mı olucak simdi bu durumda : ?

edit: spark emin misin abi ?

http://www.wowwiki.com/Death_Knight#Unlocking_your_death_knight

buraya gore de istedigin her realm'de acabiliyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Account başına, L55 karakterinin bulunduğu her serverda 1 tane DK açabiliyorsun.

1 accountun var, X realminde L70 karakterin var, Y realminde L56 karakterin var, Z realminde L54

X realminde 1 adet, Y realminde 1 adet açabilirsin, Z realminde açamazsın.

2 accountun varsa, her account için yukarıda söylediklerim geçerli.

Blizzard'ın en son izin verdiği olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Greed said:
Your new death knight is a completely seperate character, and creating one doesn't consume any of your old characters. The death knight hero class is unlocked account wide, meaning once you have the class unlocked, you can create a death knight on any realm - not just the one you have characters on. This excludes new, fresh realms where character transfer is not yet available. To create a death knight on one of such realms, you must first level another character to level 55 on that realm and then create your death knight. Also, you can only have one per realm, per account. This means you can have as many death knights as you want, as long as they're on different realms. If you want two death knights on the same realm, you need two different accounts to create them on.

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=2342185864&sid=1

burada anlatıyor iste... blizz staff'ın mesajı degil ama blizz'in sticky yaptıgı topic... tek bir 55+ char'la tum realm'lara acabileceksiniz fresh realm'lar haric... fresh realm'larda acmak icin, fresh realm acıldıktan sonra 0'dan bi karakteri 55+ yapmanız gerekiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
The death knight hero class is unlocked account wide, meaning once you have the class unlocked, you can create a death knight on any realm - not just the one you have characters on.

budur olay :D:D acaip rahatladım ya diyodum şimdi bi de migrate masrafı çıkacak başımıza :P sağolun cevaplar için arkadaşlar.:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Kesin olmamakla birlikte bence şöyle olacak, eğer bir servera migrade edebiliyorsanız o serverda 55 karakter olmadanda dk açabileceksiniz. Yok server yeni serversa ve level 70 charınızı migrate edemiyorsanız o serverda önce char kasmak zorundasınız.

tamam işte zaten yukarda da öyle yazıyor :P yeni serverlarda dk oynayabilmek için önce 55lvl char kasmak gerek ama zaten yeni servera gitmeyi isteyen kim :P şuan açık olan eski serverlardan birine atlarız tık diye :D

ozii_x said:
sıkıldım bende şimdi dondurcam acount u wotlk gelince açıcam yine sanırım

aynen ben de öyle yapıyorum valla,3-4 haftadır frozen zaten accountum.wotlkla da direk dk reroll gg (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

tbc cıkarken de, herkes draenei, blood elf acıcak, kimse asıl char. ına devam etmeyecek falan dendi... yeni gelen bir sey oldugu icin en basta herkes bi denedi tabii... ama sonunda seven devam etti sevmeyen bıraktı, normal bi class secme mantıgından farklı olmayacak bence... panik olmaya gerek yok =), herkes acarsa da acsın eheh, napalım, biz de onları kesip, hero class kestim, epix bi kisiligim diye seviniriz =)...
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere en basitinden DK da lvl 60 itibari ile

3 tane spell interrubt skilli var :D lvl 80 de bu sayı 4-5 i geçecek (frost olursan talent de gelio)

ve bu 3 spell interrubt un

1 tanesi 30yard, dieri ikisi 20 yard civarı bişey , 20yardlardan birisi silence ediyor. , 30yarddan kullandığın karşındaki oyuncuyu / mobu , yanına "çekiyor" dağ tepe dinlemeden yani adam atıyorm bi tepede duruo , tırmanamıosun
grip skilli ile yanına cekebiliosun aşağı yada yukarı ;p gayet OP ama gerekli skiller..

corpse explosion , death decay , ve unholy son talenti aldığında 3 tane aynı anda kullanılabilir aoe skill sahibi oluyorsun , üstüne talentler ile , debuffları wandering plague şeklinde diğer moblara yayan bi skill + talentlerde de mevcut.

bir nevi prot paladin gibi aoe mob kesebilen , ama istersen arms warrior gibi solo mob da kesebilen bir class duruma göre adapte olabiliyor, üstüne birde dranei raciali ile +spell powerden hot heali aldığında tadından yenmiyor.

gayet ilginç bir class OP özellikleri çok ama bütün bu OP özellikleri olmassa olmaz -klass tanımına göre- yani çok ince bi ip üstünde şuan DK , ya bombok bi class olcak nerflenip , yada bu hali ile kalıp bütün herkesin QQ yapmasına sebep verecek...

ben 2.halini tercih ederim..
bi kere de PVE düşünsünler be hep pvp dengesi? nereye kadar ehu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...