Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu nası forum

Dynun

Öne çıkan mesajlar

elaidi said:
Eğer yoksa o tarz insanlar gogogo

Inandigin fikirleri, sadece cevre baskisi sebebiyle birakma.

Seni sen yapan sey fikirlerindir, onlari gelistirme demiyorum ama uzum uzume baka baka kararacaksa birak onlar sana bakip kararsin..

Cocuk olmadiklarini dusun, bir insanin emeginin icine montla sicmak cokmu kabul edilebilir davranis?

Ben sadece yanlis oldugunu soyluyorum halen..Emoturkey konusundada boyle dusunmustum her ne kadar komik bulsamda emolari..

Bize benzemeyen insanlarin nest lerine girip oralari dagitmak cokmu guzel?

Olmaz. Once hatali oldugumuzu kabul edip, sonrada bir daha yapmamamiz lazim..

Bilinclenmek kotu birsey degildir, hata yapar herkes ama emek gercekten saygi duyulmasi birseydir.

Kendimize yapilmasini istemedigimiz hic birseyi basklarinida yapmamaliyiz...
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bide olaya şöyle bi açıdan bakın. Zaten olmayan bir ortamın bide sanalını kurmuşlar ve üstünede baya uğraşmışlar. olmayan bişey üstüne bukadar uğraşcaklarına olan bişeye uğraşsalardı çok daha anlamlı olabilirdi ve kendileride bişeyler kazanırlardı. belki buna sebep oluruz sıkılırlar kapatırlar hogwarts falan uğraşçaklarına kendilerine anlamlı bi zevk edinirler.

"sana göre anlamsızsa illa anlamsızmı olcak?" diye bi cevabın geleceğini şimdiden hissettim. Bana göre anlamsız, ilgi duyabilir ama saplantılık haline getirmek başka bişey. ben onu kastediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
şimdi mekanı neden yapmışlar nedne uğraşmışlar falan demiyelim, keza mmoprg ler üzerine kurulmuş bir forumda konuşuyoruz.

hayır asıl olay o değil mmorpg'ler üzerine kurulmuş bir forum belki ama saplantılık olayı başka bişey. Kimse burda kendini WoW'daki Undead karakter yerine koyup ona göre davranmıyor. Burası sadece bi tartışma-paylaşma platformu orası apayrı bişey olmuş. bilmem anlatabildimmi
Sosyal ağlarda paylaş

eyvallahta, şu forumda "lordum bucstan eşkiyalar minoc madenini basmış" "toplaşın yiğitler kuşanın kılıcınızın masumu korumaya sürüyoruz bugun, adalete sürüyoruz savaşa süryoruz atlarımızı"

*2 vas ort port 3 12 "bank buy guards" sonrası*

bu yaptıkların yanına kalmıyacak eşkiya

ha ha ha peki kim durducucak benı sen ve iyilik budalası kölelerinmi!!

HUCUM!!

falan şeklinde UO kariyeri olmuş insanlarda var.

RP güzel bişeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

kfjga "lordum" :D RP güzelde biz türkler pek başaramıyoruz sanki :)

tabi ben paticiğin en eski hallerini bilemem ama hogwarts sitesine benzer bi durumdaysa vay halimize :D neyse burası zamanla gelişmiş, onların gelişmesi için zamana gerek kalmadı. Demokrasiyi askıya alıp, siteye balans ayarı çektik fenamı
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
Eternalus said:
abi sabaha karşı bu saçmalama süper bişey. ahauahuuha

get a life temalı bi saldırı olsa daha hoş olurdu aslında

arkadas afedersinde, bu tablodan cikan sonucta o golu siz yemissiniz, get a lifelik bi durum varsa mikrofonlar size doner.

tam onu diyecektim hadi güldük eğlendik bitti de tek tek bütün konulara girip haras yapmak nedir abi bi lavaboya gidip yüzünüzü yıkayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...