Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rec

hydebeach

Öne çıkan mesajlar

son derece etkileyıcı,baslarda sıkıcı ama bıraz sabredenlerın sonunda meyvesını gerılım olarak toplıyacagı basarılı bır flım ; ispanyollarda bu ısde var dedırten 1saat 15 dk gıbı kısa gıbı gorunen ama ızleyınce gerılmek ıcın bu zaman bıle yeterlı dedırten ızlenebılıtsı yuksek bır flım
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:
sonlara dogru cidden pacadan birakiyordum, ortam yumusasin diye televizyon falan actim heheh

guzel yapmislar...diary of the dead gibi kötü filmden sonra iyi geldi...

bide su handy-cam furyası bitsin artik yeter tadinda birakmak lazim :)

abi diary of deadi 2 gün önce izledim rezalet ötesiydi birazdanda bunu izleyecem gece mi izlesem acaba gündüz evde ses falan var...
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler / kiyaslama

valla

blair witch (ilk film oldugu icin, digerleri tirtti biraz eheh)
cloverfield
rec

bu 3'u ayni cekim teknigini kullanarak farkli kulvarlara cıkmıs..rec de bir spikerin varligi, daracık bir mekandan durum bildirmesi guzel bir etki yapiyor...clover'da spikerlik cok daha azdi..birde recden farkli olarak dıs dunyayla iletisim tamamen kesilip hepbirlik olma durumu vardi..burda daha ufak capli bir gerilime 'seyirci' olarak baslatiyor adami sanki...en sonunda nightvision da baya dahil ediyor izleyeni o odaya..

diary of the dead tam olarak sıçış kalıyor bunların yanında, resmi dokuman niteliginde cloverfield izledikten sonra aynı numarayı iki kere yutturamamisti hadi leeeen diyip baslamistim filmi izlemeye...bide zombiler isirmadan önce bi poz kesip bakıyor kurbanlarina onu anlamıyorum..nereden ısıracagınımı düşünüyor nedir yani eheheh

yani zaman verip izlemenizi oneririm iste eheh :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...