Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

babam ve wow

aritra

Öne çıkan mesajlar

şimdi ben wow'a başlamak istiyorum (yaklaşık 2 senedir falan).

fakat babam internet ve kredi kartı kelimelerini bir arada görmekten nefret eden biri. güvenemiyo bir şekilde bu işlere. dünyanın en güvenli firmalarına bile güvenemez, paranoyak mı desem ne desem bilemiyorum.

her neyse, bugüne kadar yaşanmış bir vaka var mı bu yönden? ya da ödeme yapmanın daha başka yolları?
Sosyal ağlarda paylaş

kartını kullanacak olan şirket çalar kartımızı diye korkuyorsa rahat ikna edersin. koca, ünlü şirket, milyonlarca abonesi var vs diye ikna edersin herhalde.

ama "hackerlar kart çalıyormuş omg" diye bir argümanla geliyorsa sana daha zor ikna etmen.

theCio said:
gidip parayla alınan 3-6 aylık gamecardlar yokmuydu? ben mi yanlış biliyorum.. nakit parayla alıyosun onları sonra gıdıp account actırıyosun serial ile eğer yanlış bilmiyorsam

o yoksa sanal kart açtır

var o gamecardlardan, büyük müzik marketlerde (ankara real'de bir tane vardı, ismini hatırlamıyorum) görmüştüm , ek olarak bazı internet kafelerde de (genelde yaşı küçük olanlar rağbet ettiği için) satılıyor ama üstüne %100 civarı kar koyarak.

mesela alttaki kartı kafenin biri 90 küsür ytl ye satıyordu, 1 aylığı da 60 mı neydi.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Ben şahsen WoW için türk hükümetine zaten vergi veremem özür dilerim.

vaaaaaaaaaaaaaaay.. türk hükümeti.vaaay. bilemiyorum ne düşünerek yazdın ama bu cümle çok iğrenç geldi bana. Türk hükümetine bir kedi bile veremem lafını hatırlattı bana diye belki. sahibini insan olarak görmüyorum da.
Sosyal ağlarda paylaş

1- prepaid game cardlar var. Pahalıdır normale göre ama en pratik çözüm.

2- herhangi bir bankadan sanal kart açtırabilirsin. 30 - 50 - 100 ytl falan gibi bir limit koyarsın ödeme periyodu seçimine göre. Böylece en kötü ihtimalle sanal kardın hacklenir ve seçtiğin kadar para 30 milyon falan boşa gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...