Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Değer mi?

quixef

Öne çıkan mesajlar

Kendi çapında hardcore raid yapmış bir oyuncu olarak, WotLK için ciddi ciddi warrior düşünüyorum, yine böyle kendi kararında hardcore bir guildde olacak ya da olmasına çalışıcam (öyle sabah akşam raid yapan bir guild değil tabii ki), soru ise şu:

Bir adet lvl 70 dwarf warrior um var iken, min max için human warrior kasmaya değer mi?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Hata edersin ben 61 lvl'e kadar kastım bir adet human warrior ve tam anlamıyla takoz grafiksel açıdan. Eh racial olarak da pek bir üstünlüğü yok zaten dwarfa. Hem bakarsın bleed effecti bol bir exp. olur dwarf racial extra iş yapar :P

Esas sen hata etmişsin
Ne yazıkki perception > all
Git blizzardı suçla
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
deadwoll said:
Hata edersin ben 61 lvl'e kadar kastım bir adet human warrior ve tam anlamıyla takoz grafiksel açıdan. Eh racial olarak da pek bir üstünlüğü yok zaten dwarfa. Hem bakarsın bleed effecti bol bir exp. olur dwarf racial extra iş yapar :P

Esas sen hata etmişsin
Ne yazıkki perception > all
Git blizzardı suçla

human ın tek racial üstünlüğü diplomacy dir bana kalırsa.reputation mis gibi geliyo.perception falan hikaye rep muhabbetinin yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence her race'in kendine göre avantajları var. Dengesiz olanı zaten blizz yayarak denge sağladığını sanıyor =)

Bknz: Fear ward.

Human mesela en hasta olduğum özelliği Diplomacy dir. Rep kasıcaksan emin ol en başta gidenlerden olursun. Racial olarak Sword ve Mace hedesi vardı hala aynımı bilmiyorum ama.

Droof: Stoneform warr'da Bleed mleed hakgetire.

Nelf zaten heç yanaşma adam gibi bi racial'ı bile yok =) Ölüyken %50 hızlı koşmuşsun koşmamışsın pek fark etmez heralde.

Healer içinde Ally için konuşuyorum human priest ownz her daim. The Human Spirit: +5% spirit bonus.

Sonuçta pve için bence en uygun karakter numan sayılabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Yanlış mantık gidiyorsunuz bence, oyun çapında size yararlı olan bir racial düşünmek lazım.

Gnome'un escape artist gibi
Undead'in will of the forsaken gibi
Orc'un axe spec, blood fury gibi

Rep bonus almaları sadece ama sadece oyunun başlarında işine yarar.

Human vs Droof için bi karşılaştırma yapılırsa bu mantık yanlış olmaz sanırım. Diğer race'leri zaten pek katmadım işin içine =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...