Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shatter

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Malesef 2 tane ana spec var sadece.

44-17, Frost-Arcane.
61 Deep Frost.

Frost-Arcane: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html?tal=2500502010200000000000000000000000000000000000505323010205013201551

Deep Frost: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html?tal=0000000000000000000000000000000000000000000002515323310235313251551

2v2 oynarken genelde Rogue'la oynandığı için Imp Cs lazım oluyor, casting beklemeden Silence basıp nukelamak gerekiyor, bu yüzden Frost/Arcane fena değil.

Deep Frost, benim tercihim, daha çok RMP'de işe yarıyor, survival oldukça daha fazla, ve nuke çok daha fazla. Arcane olarak gittiğinde kaçırdığın %15 mana efficiency, armor, winter's chill'in eklediği extra magic effectler uzun vadede kat kat daha işlevsel. Ayrıca damage çok farkediyor ki bunu zaten kendim göreceksin. Ki Winter's Chill dispellemeyi çok zorlaştırır, hastasıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
@xunn

Senin efsane build noldu? beğenmedinmi onu kullanmayı (molter shild talentli 17fire/44frost)

Efsane çıktı, gerçekle alakası yok, kıçındaki rogue'da chill effect yoksa iki dakikaya yalansın. Chill olmadan meleelere poly çakmak imkansız çünkü. Onu geçtim, frostbite kadar tatlı birşeyde feragat edilmiyor.

Yeni talentlarım büyük ihtimalle; 71 DEEP, DEEP FROST, HİYAAA!
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm peki benim hanım BG yapıyor o molten shieldli talentle. Yani noop değil ama proda değil. Deep frostta geçse dahamı iyi olur (arena yapmıyor).

Eskiden imp cs li oynuyordu ama bakıyorum caste güzel sokuyor cs'yi dedim "sana pek imp cs gerekli değil" ondan molter armora geçirdim. Şikayetçi değilde genede deep frost olmanın avantajı dahamı büyük olur onuda kestiremez oynamadan, ondan soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla diğer classların hiçbişeyinden haberi yok, hergün 100 tane soru cevaplıyorum :D.

Ama mage'i baya kaptı, ciddi ciddi arena hiç denememiş olsada 10 parmak bg yapıyor, ben o kadar tuş kullanmıyorum mage PvP sinde. Combatta rakibe göre shield falan değiştiriyor beni ciddi hayrete düşürüyor. Özellikle feara bile cd sokuyor çok hoşuma gidiyor. Hatta bir ara imb blizzard almıştı ve cidden wsg de bayrak taşıyanı blizzardla koruduğunu bile görüp taktir etmiştim.

Dur ben ona birfull frost talent yapayım, onla oynasın biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ufakken annemin River Raid oynarken benzin depolarından çıkarken onları patlatıp fazladan puan almasını ve babamın aynı şekilde hayrete düşmesini hatırladım senin yazıyı okuyunca xD

Bu arada düşünüyorum da annem de bir Sabiha Gökçen olabilir oyun klasmanında. Dilekolay 22 senelik annem kendimi bildim bileli oyun oynuyor xD
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ne zaman gece uyansam, annemle babamı Macintosh G4'te Tetris kapışırken görürdüm. Öyle bir evde büyüdüm ben, nerdlük kaçınılmaz.

Arkadaşlık sitelerinde "Sahilde uzun yürüyüşleri ve shatter combo'dan sonra Cyclone'a CS basmayı seviyorum." yazıyorum, o derece çaresizim.
Sosyal ağlarda paylaş

feral druid neysede eşimi seyrederken BG'lerde pilar olmadığı için restolara kök söktürüyor valla. Özellikle druidlere takmış kafayı hot atınca manaya hiç acımıyor, mana pot çekmeyi bile göze alıp çalıyor hotı, caste zorluyor sonrada basıyor CS'yi :D.

BG'ler Arenadan harbiden çok farklı, ortamdaki pro sayısı 10 kişide 1 bile değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yigeğim var 8 yaşında wow oynuyor abisinin char ile av yapıp honor kasıyor daily questleri yapıyor.. birgün rica ettim mark lazımdı 15 dakika sonra ağlayarak geldi.. abisine diyorduki.. ^^ Abi :^( ben bu duyuyidle oynamicaam hep kesiyoylay beni..^^ bende dedim herkez resto drood oynayamaz yiğenin yanında ^^ yiğenden hemen cevap.. si... lan senin druid in ezik.. git abisi benim mage ile gir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...