Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O Mithat Can, bu Mithat Can imiş...

Bone

Öne çıkan mesajlar

oturduğun sandalyenin şeklini alan bir popoya sahip olmak sadece oyunlarda level kasmakla olmuyor.masa başı işin varsa da popon enlemesine level kasar.fakat mithat can gibi paran bolsa işin gücün yoksa bütün gün protein alıp pazularına level kastırabilirsin.şekil olarak fındık kafalı albatros kadar geniş omuzlu olursun.böyle sportif gençlere kızlar verir belki rofl :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.medyatava.com/haber.asp?id=46084

GAZETEM ADINA MİTHATCAN VE 'O YAPILI VÜCUTTAN' ÖZÜR DİLERİM!
21.07.2008 09:43:00

Günaydın yayın yönetmeni Şirin Sever, günlerdir bütün gazetelerde yanlışlıkla yayınlanan Mithatcan fotoğrafı için okurdan esprili biçimde özür diledi...

Mithatcan fotoğrafları!
ŞİRİN SEVER/GÜNAYDIN

Günlerdir istisnasız tüm gazetelerde Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan diye başka bir vatandaşın fotoğrafı yayımlanıyor. Buna biz de dahiliz! Sanıyorum olay Bodrum dolaylarında 'birlikte' dolaşan paparazzi arkadaşlardan kaynaklanıyor. Aralarından biri fotoğrafı 'Mithatcan' diye servis yapınca hepimiz tufaya düştük. Bazen de insanın basireti bağlanıyor. "Bu o mu, değil mi?', 'Bu çocuğun vücudu hangi ara böyle yapılı oldu?' diye bocalarken, daha önceki yanlış örnekleri doğru kabul ediyorsunuz. Olmamalı elbette. Mithatcan'a ulaşmış sonunda Öner Öngün arkadaşımız... O da "Ben o kadar çirkin miyim!" diyerek esprili bir cevap vermiş. Ben kendi gazetem adına Mithatcan'dan da, o 'yapılı vücuttan' da özür dilerim. www.sabah.com.tr
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Niye böyle bir vücuda (ki son yıllarda çekilmiş diğer resimlerine baktım normal bir kişi gibi gözüküyormuş) sahip olma gereği duymuş onu merak ettim.

bu yazıyı görünce nedense bu soru geldi aklıma...

Evlenmeden Önce Mutlaka Yapmanız Gerekenler

http://www.cosmodergi.com/bua-90417-08.html

-MADDE1-

Bir Erkekle Sırf Kasları İçin Beraber Olun
Sizden beş yaş küçük olması ya da hiç ortak zevkinizin olmamasının bir önemi yok. Sadece ellerinizi kaslı kollarında dolaştırdığınızda parmak uçlarınızda oluşan elektriklenme bile onunla çıkmanız için yeterli bir sebep olsun.

geri kalan maddeler geyik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...