Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 numara kadın...

kenzap

Öne çıkan mesajlar

yorumlara gel!

cengiz batur said:

İLK DEFA DERECELENDİRME OLDU DEMEKKİ STANDARLAR YÜKSELİYOR

kasım yurtlu said:
İSLAMİYET toplumun ahlak yapısını bozacak tüm eylemleri yasaklamış büyük günahlar kapsamına koymuştur. Yardımlaşmayı teşvik etmiştir. Alkolü yasaklamış kötülüklerin anasıdır demiştir.

kahraman asker said:
laleli de seçmece fiatları 5 usd idi.kadınlara bu işin zorla yaptırıldığına inanmıyorum.polis operasyonları çok arttırdığı için et fiatları borsası yükselmiş.bu kadınların türkiyede bulunmadığı otel yok.

gizli kahraman said:
Kadınlar geldiği sırada Antalya asayişte işim vardı.Kadınları gördüm gerçekten 10 numara 2000 dolara değer hehe:=)

salih kuru said:
2000 dolarda neymiş piyasayı yukseltmeyın
taban fiyat 100$ her zaman
Sosyal ağlarda paylaş

EN ÇOK TERCİH EDİLEN KADINA BONUS

Kadın satıcılarının, müşteriler tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen kadınlara bonus puan verdikleri de ortaya çıktı. Çete üyelerinin müşterilerine sözlü anket uyguladığı ve birlikte olduğu kadından memnun kalıp kalmadığının değerlendirmesini yaptığı belirlendi. Böylece kadınlara performanslarına göre bonus puan verildiği, en çok bonus alıp müşterisini memnun eden kadına ay sonunda 250 dolar verildiği anlaşıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin ‘Bahar’ adını verdikleri, 3.5 aylık teknik ve fiziki takibin ardından dün sabaha karşı 25 ayrı adrese yaptığı eş zamanlı operasyonun ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

ben şuraya taktım dsfgsdfh
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:
said:

Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin ‘Bahar’ adını verdikleri, 3.5 aylık teknik ve fiziki takibin ardından dün sabaha karşı 25 ayrı adrese yaptığı eş zamanlı operasyonun ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

ben şuraya taktım dsfgsdfh

fiziki takip>:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...