Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar paraya ihtiyacımdan ve wowdan sogudugumdan dolayı accountumu satıyorum.accountta 4 parça t6lı gerisi random epicli human female mage (deathwing serverında) ve alt charlar olarak ta lvl 60 NE hunter (deathwing serverında) ile lvl 65 blood elf rogue (venture co RPPVP serverında) bulunmakta.
Magele ilgili:
*pve gearında 1100 küsür spell dmg, %34 civarı fire crit(fire speccen tabi),cap spell hit ratinge sahip.
*pvp gearı öyle çok iyi degil 1 parça s3 1 parça s2 gerisi s1 olan gearla 330 küsür resillience 10k filan da hp oluyor.
*bankada 5/5 t4'ü var.
*375 tailor / 375 enchanter (tailorda bazı rare drop recipe craftlar filan var)
*kırmızı renk epic flying gryphonu ve mor netherdrake'i var.normal mountlar olarak ta talbuku kaplanı atı var :P
*migrate'i açık.
*100 küsür gün de played time'ı olması lazım.

arkadaşlar bu charla sadece 1 buçuk ay kadar mh-bt yaptım,öncesinde hep shamanımla oynuodm,onu mh-bt kalitesi bi geara getirip satınca bu chara yöneldim ama tabi ssc-tk yapan guild kalmamıştı pre quest kalktıgı için.o yüzden bu charın mh-bt pre questleri tamamlanmış durumda degil,tittle ve mh reputation ringi maalesef yok.ama tittle olarak champion of the naaru var.kafalıgı da tırt biraz pve gearında (t4 -_-) t6 veya illidan helm almak nasip olmadı o kısa 1,5 aylık süreç içinde :p

Screenshot

ben istanbulda oturuyorum,eğer alt charlarla beraber komple accountu almak isterseniz wow ve tbcyi kutularıyla beraber istanbul içinde elden vericem.ama yok ben sırf mage'i isterim diyosanız yeni alıcagınız bi accounta char transfer filan yaparız beraber adekste filan.fiyat olarak komple account için 700 ytl düşünüyorum,70 level olmayan charları çıkarırsak ta işte sadece mage için 600 ytl civarı bişey yeterli olcaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...