Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aşık oldum

EponymouS

Öne çıkan mesajlar

yaw kurcalamayayım derken kaçırcan kızı.

beyler kız konusunda bişeyi kabul edin. olurunuz varsa olacak zaten. olurunuz yoksa ne yapsanız boşa.

bu nedenle, sen kendine güven, tanıyosan sohbeti muhabbeti koyulaştır, tanımıosan tanışmanın yoluna bak.

kız beğeniosa, gazoz içek pastanede desen bile işe yarıcak zaten. çekme kendini kız tribi yapar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

2 şehirde yaşamanın verdiği boktanlık yüzünden ben bu ara böyle birşey yaşıyorum gibi. aşıklık falan değilde öle şeyleri barındıramadım daha çok bünyede. sonuçta 1.5 ay falan istanbuldayım ama sonra gidecem. yaz başında demiştim yazlık hatun edinicem sonra izmire dönerken bırakacam diye.
şimdi öle boktan bir durum varki potansiyel aşık olunabilir hoşlanılabilir kafasıyla yaklaştığımdan ya ilerisi için (ki benim istanbula dönmem gerekir bunun için) daha güzel olabilir şu anda olmazsa ama olursada 1.5 aylık pure peşınıt taymz olur eminim ama onunda ömrü kısa ama sonradan bakıldığından iyiki yaşamışımmı denir? yoksa hassktir kafama hophoplayayım mı denir? ne denir biri akıl vere

düşüne düşüne beynimi kemirdimde (gris hariç akıl versin) askdakds
Sosyal ağlarda paylaş

EponymouS said:
abi önceki ilişkilerden dolayı hep bi korku var. bişeylere başlasam bununda sonunda kötü olcak gibi geliyo. hem kendimi hemde karşı tarafı üzmekten korkuyorum. ama yinede herşeye rağmen seviyorum :S geçmişimden kurtulmam lazım sanırım :(

aynı problem bende de var, deneyimlermden dolayı sanki hepsi aynı şekilde bitecekmiş gibi geliyor. Ona göre davraniıyorum bazen batırıyorum bu yüzden. Ama bunu yapmamayı öğrenmen lazım bu şekilde geçmez hayat. Karşındaki insanın bambaşka biri olduğunu anlaman lazım. O yüzden korkma. go for it.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
EponymouS said:
abi önceki ilişkilerden dolayı hep bi korku var. bişeylere başlasam bununda sonunda kötü olcak gibi geliyo. hem kendimi hemde karşı tarafı üzmekten korkuyorum. ama yinede herşeye rağmen seviyorum :S geçmişimden kurtulmam lazım sanırım :(

aynı problem bende de var, deneyimlermden dolayı sanki hepsi aynı şekilde bitecekmiş gibi geliyor. Ona göre davraniıyorum bazen batırıyorum bu yüzden. Ama bunu yapmamayı öğrenmen lazım bu şekilde geçmez hayat. Karşındaki insanın bambaşka biri olduğunu anlaman lazım. O yüzden korkma. go for it.

kesinlikle haklısın ama bilinçaltıma nasıl bi yerleşmişse ii giden herşeyde kusur arayacak kadar psikopat durumdayım :s
rush mode a alamıyorum kendimi bi türlü :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...