Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövme ve Kızlar

Xærø

Öne çıkan mesajlar

ehehe ama öle bi tavır oldu. Pek alakam yoktur bu konularda gayette dövmeli piercingli filan bir tipim :) abdest olaylarına hiç girmiyorum alakam yok dedim ^^ Ama kız arkadaşımda dövmeli piercingli filan bi kız böle laflar duyunca insanın komiğine gidiyor tabi :)

edik : evet biz cooluz lskjdf
Sosyal ağlarda paylaş

shuTdoWnX said:
ya iyi tamam nasıl düşünüyosanız düşünün ya
sizde fikirlere saygıda yokmuş

konuşturmayın beni, garbage dan banlatıcaksınız diyen bizdik çünkü :) sevmiyosan sen sevmiyorum dersin saygı duyarsın..müslümanlıktı abdest ti bunları empoze etmeye gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

Komiğine gitmeyi bırak terbiyesizliktir dövmeli piercingli kıza kolay iş demek. Dövmelerim var ama piercing olayına sıcak bakmam, çünkü bir anlamı yoktur. Ama aksesuardır piercing, güzel durur bazısında, kolyeden bilezikten farkı yoktur. Buna da saygı duymayan gitsin yağlı kazığa otursun.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Bayiliyorum modern/neo islamcilara.
Dovmemi de yaparim, abdestimi de alirim, cennetime de giderim.
Hadi lan ordan.

dövmemi yaparım, abdestimi almam, cennetime giderim. Dışarda islamcıyız biz diye gezen insanların çoğundan daha çok hak ettiğimi düşünüyorum cenneti. Sadece abdest alınıp namaz kılınmakla olsaydı bu işler ohooo :)
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:
shuTdoWnX said:
ya iyi tamam nasıl düşünüyosanız düşünün ya
sizde fikirlere saygıda yokmuş

konuşturmayın beni, garbage dan banlatıcaksınız diyen bizdik çünkü :) sevmiyosan sen sevmiyorum dersin saygı duyarsın..müslümanlıktı abdest ti bunları empoze etmeye gerek yok

sevmiyorum.
dini inancınız neye göre şekillenmiş bilmiyorum ama ..
tamam onada saygı..
Sosyal ağlarda paylaş

Dusuk bel pantolon giyen kadinlarin tangalarinin altindan bellerine dogru minik tribal dovmeler inanilmaz seksi durmakta, zaten o bel cukuru da en guzel bir yerleri oldugundan kadinlarin, dovmeyle vurgu oraya yapilmis oluyor falan filan...
Piercinge gelince, dildeki bir seferlik eglenceli tecrube yasatirken sonra `lan acaba ters bisi olur mu?` stresi yasattigindan biraz sinir bozucu. Opusurken eglenceli ama.
Dudaktaki bence yakismiyor, zamaninda dudagimin altinda cenemin ustunde civi vardi. Kucuktum =[
Meme ucu kesinlikle iykh.. Ne gerek var yani. Lisede kizin biri[isim verip rencide etmiyorum, superim.] `baaaak` diye gostermisti. Hayat gorusum degisti.
Gobekte sirin bir sey hos olur aslinda kih kih ^^ =]
Burunda da noktadan hallice bir hizma oldukca `cute` moduna sokuyor hafif etine dolgun hatunlari =]
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:
-Wissy said:
Hadi lan ordan.

dövmemi yaparım, abdestimi almam, cennetime giderim. Dışarda islamcıyız biz diye gezen insanların çoğundan daha çok hak ettiğimi düşünüyorum cenneti. Sadece abdest alınıp namaz kılınmakla olsaydı bu işler ohooo :)

Emo kontenjani dolmus.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
BeIlow said:
-Wissy said:
Hadi lan ordan.

Emo kontenjani dolmus.

tüh cennet yolunda paticikten emoluk onayı almam bi işe yaramadı o zaman ahahahah ^^ komiksin güldüm, eğlendim, gidiyorum içerde ağlıycam şimdi //.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...