Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

96/256 o_O

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

yukarda yazdıgınız 2 farklı olay başima gelmişti ilki 4 mb yukseltigim halde 1024 gozukuyordu aptalların yuzunden ikinci olay ise 4096 olan bağlantım sonralrı 3000-3200 arası bir deger gozukuyor bu kutu ile sizin modem arasındaki parazitten oluyor kutu ile modem arasındaki telefon kablosu yerine cat5 kablo ile halletim zaten bu durumu yaşayanların snr magrin degerleri 20 nin altı ve devamlı degişken oluyor fark ediceklerdir
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1024'e 49 ytl verıyorum, yeni baslayacak olan 4096'ya 29ytl vericek. bende buna taktım arkadaş. Böle kurum olmaz olsun, sayı saymayı, hesap etmeyi bilmeyen mallar ordusu. Ulan 5 senelik adsl kullanıcısıyım insan bizim için bişi yapar, cinnet getirmek istiyorum bir tt call centerın içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Kapa abi makinayı. Kapa kapa. Modemi de kaldır. Aç Star'ı, Esra Eron başlar takıl ona, hipnotize ol, akşama da bir dizi bulursun mutlaka, internet bizim neyimize hacı, al çekirdeğinide çitle falan yav.

Bilerek yapıyolar bence, bizi koparmak istiyolar hayattan teknolojiden falan, kesin komplo bu, aslında deli gibi hızlarda çok cuzi fiyatlrda internet olucaktı ama her şeyin farkına varmayalım ve moron olarak yaşayalım diye bize bu şekilde internet veriyorlar. Bezicez ve tv başına geçip yaşammımız idame ettiricez 70 sene. Ne oluyor ne bitiyor sallamadan, umursamadan. Kesin komplo var bu işte. Yoksa yıl 2008, internet 2ye geçme derdinde bir dünya, nanoteknoloji almış başını gitmiş, çinde 500kb ıle fılm ındırıyorlar, ama sen 17 il dl görünce yupii diyosun. Kesin komplo var bu işte kesin yoksa başka bir açıklaması yok bunun. O_o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...