Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA All-Star Game: Los Angeles 2004

HellHound

Öne çıkan mesajlar

abi geçen sene bu maç uğruna çektiğim ızdırapı bi ben bilirim bi allah. (aha bu arada arnold çıktı lol) Ntv bizi 2.30 da dikti abi zaten saat 8 de mi ne kalkmıştım işte hiç uyumadan bekledim ama bi baktım maç saat 2.30da diil 4 te imiş. 4.15 de uyuyakaldım. :). Bugün ise hazırlıklıyım bakalım nolcak.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Demin geçen seneyi, Jordan'ı falan gösterdi, duygulu anlar yaşadık. *!sniff* :)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Starbury, 15 February 2004 19:15 tarihinde demiş ki:
Oradaki yanlış adam Vince Carter. Büyük bir fanı olsam da ilk 5 başlaması biraz saçma sanki.

bunu nasi sooluosun annamiorum. all-star maci show icindir e vince carter da bu isi en ii yapan adam[signature][hline]My Command is Your Wish
Sosyal ağlarda paylaş

Eh artık görmüşsünüzdür Vince Carter farkını.
İlk çeyrekte A.I. & In-vince-ible şov izledik. Sonlardaki Kidd&Martin olayıda güzeldi.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...