Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aaa

Dev

Öne çıkan mesajlar

Osmanadam said:
Ferrero said:
mahmut tuncer niye uçtu ya :(

niye olacak, dory'nin 365 gün 6 saatlik adet dönemine denk geldim de ondan

Az bile yapmış böyle terbiyesizleşebiliyorsan. Git şikayet et rahatsızsan, üzerinden prim yapmaya çalışma laf falan sokarak. Şikayetin dikkate alınırsa konuş.
@goatse koyan salak: /b/ye dön ve orda kal.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:
"Kişiselde ağzımızı kırıyor bu hatun, hazır biri laf sokmuşken gülerek isyanımı haykırayım" = QQ

bu dediğini burada kimse yapmamış da QQ'nun tanımı o da değil ayrıyeten.
QQ sürekli sitem eden, ağlayan tiplere denir. burada ağlayan yok, ısrarla sitem eden de tek sen varsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:
"Kişiselde ağzımızı kırıyor bu hatun, hazır biri laf sokmuşken gülerek isyanımı haykırayım" = QQ

Valla hacı kusura bakma ama dory'yle hiç bir sorunum yok, kişiselden de tekme tokat atılmadım, ama gayet de komik. art niyet aramak hoş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Dev said:
Griswold said:

Valla hacı kusura bakma ama dory'yle hiç bir sorunum yok, kişiselden de tekme tokat atılmadım, ama gayet de komik. art niyet aramak hoş değil.

Dory ile sorunun yoksa neden üzerine alınıyorsun ki =)
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:
Dev said:
Griswold said:

Dory ile sorunun yoksa neden üzerine alınıyorsun ki =)

hacı her gülen için kurmuşsun da cümleyi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...