Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kulağımı deldirdim

St_Dreamer

Öne çıkan mesajlar

rApbOyZ said:
1 hafta 10 gün durmasında yarar var cünki deldigi küpenin cubugu daha kalın böylece delik daha geniş olcak ince küpeye alışana kadar daralma olacak cünki.Benim 2 kulakda 5 er delik var 10 15 gün beklemiştim kanama falan olmadı aceleye getirip 4. 5. gün cıkartırsan kanar mikrop kapar sora ugraş dur teramisin fln sür cabuk iyleşir bide günde 2 kez çevir yapışmasın küpeyi mjx okthxbb
çok doğru bir yorum, ben 6 senedir takmıyorum hala delik kapanmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:
çevirme olayını abartmaktan olmaz iltihap ta. steril ortamda deldirmediysen olmuştur :)
ilk bi yere gittim böle sağlam piercing,dövme falan da yapıyolar abi biz 30 liraya deliyoruz yazık olur yani sen başka bi yere deldir dediler.Bi üst katta başka bi yerde deldirdim.Şimdi bakıyorumda 2.5 ytl delik,13 ytl 3 tane küpe aldım 8ytl pomad a verdim 23.5 çektiğim acıda cabası keşke ilk yerde deldirseydim:D
Sosyal ağlarda paylaş

bak keşke şöyle yapsaymışın. piercingci dövmeci falan değilde. böyle çok nadir ufak sağlık merkezi tadında yerler steril olarak deliyo. ben 5 ytl ye eski bi doktorun muaynehanesinde deldiriodum :) tamamen steril. bide kullandıkları küpe de çok önemli. ilk delimleri mümkünse altın yada gümüşle yapmak gerekiyo yada cerrahi çelik. dandik bişeyle yapılırsa çok deli iltihap kapıyo. mesela kimi insan var kulağı bujiteriye karşı aşırı derecede iltihap üretio. onlara dikkat et. eğer öyle bişeyse - altın - platin - gümüş yada cerrahi çelikten başka bişey takma :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlk kulağımı deldirdiğimde ortaokul sonlarında ya da lisedeydim, o taşlardan takmıştı amcam kulağa, yara bandı yapıştırıp gitmiştim okula. Zaten çok çakma bir duruşu var, zenci özentisi gibi oluyorsun.

Ama heves filan kalmıyor sonradan, 2 tane kulak deliğim olmasına rağmen bir 9~10 aydır neredeyse hiç takmadım küpe.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:
ben kulağımı hiç deldirmedim :)

Bi arkadaşımın annesi 17 yaşına kadar kulağını deldirmemiş inat etmiş, annanesi de küpe takmayan kıza erkek gibi derler talibi çıkmaz korkusuyla bi plan yapmış. Bahsettiğim arkadaşın annesinin uykusu çok ağırdır. Annanesi bi gece eline bi buz kalıbı alıyor, kızının yanına gidip buzla kulağını uyuşturuyor. Sonra da dikiş iğnesiyle kulağını deliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...