Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PUSU map demo hakkında görüşlerim, ve sizinkiler.

elvyn

Öne çıkan mesajlar

Grafikler kötü değil, gözü rahatsız etmiyorlar hatta zaman zaman iyiler, ama şu çöp olaylarına ayar oldum. Yerdeki su efektleri de hiç hoş gözükmüyor, ayna gibi. Ama şu haliyle oyun çıksa ve karakter modellemeleri, senaryo ve özellikle AI iyi olursa oyun yabancı oyunların (örn. SoF) kalitesine ulaşabilir. Ayrıca bir çok görünmez duvara takılma bug'ı var ve çömerek yüyürken karakterin biraz daha sessiz olması lazım. Ben şu an map yapısını gördüm ve deathmacth yapmaya her ne kadar uygun olmasa da hitman tarzı bir oyun için bir çok gizlilik öğesi barındırmaya müsait. Ayrıca kulağı okşayan müzik ve hafif bir karanlık oyuna biraz gerilim katmış ve çok hoş olmuş bu. Tabii map bir oyunun daha küçük bir kısmını oluşturur ama ben pusuya biraz daha güvendim açıkçası. Neyse, inceleme yapmak istemedim daha çok görüşlerimi belirtmek istedim. Siz de buyrun...[signature][hline]Legacy of Kain: Defiance deli etti beni abi ya!
Sosyal ağlarda paylaş

ya orda da yorum yapılıyor zırt pırt topik açmayın[signature][hline]Halfmumi bir ara demiş ki:
İcq yönetimi Mastericq sahipleri 25 haneye kadar icq dağıtcaklarını bununda icqnun ortamını dağıtcağını belirttiler
-coLdwind-, 13 February 2004 00:17 tarihinde demiş ki:
mumi the sucker
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...