Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ahada gencleştik :p

quamor

Öne çıkan mesajlar

bence sectigi adamlarda bikac eksik bikac yanlıs var bence ozellikle Sabriyi almak gerekirdi... Ayrıca bu bir hz macı cok da takmayın kafanıza nasıl olsa avrupa sampiyonasında yokuz...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 13 February 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
Tabii ki Sabrinin yerine Mehmet Yozgatlı süper oynar

katılıorum,
süper deiyemeyiz gerçi şu transfer döneminde maçsız formsuzkaldı.
ama istanbulspordaki performansıyla sağ kanadı taşıabilir.
ayrıca ben yeteneklerini düşünerek ümit karanı isteyebilirdim çok korktuğum bi oyuncudur. ama olanlardan sonra milli takıma yakışmaz, alınması zor zaten.
biarkadaş da "orhan ak?" demiş, orhan ak ilerde çok ii olacak bence gs ii adam aldı şuana kadar da gsde ii gidio yaşına tecrübesine göre,

ama tabi, gençleşme böle olmaz o da var. maç eksiği falan olmasa onlara sahada liderlik edebilecek bi bülent korkmaz ii olurdumesela tecrübeli. ama o da zor[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

okan koç falan oynayacaksa sabri 10 kere oynar rofl
ayrıca ahmet yıldırım bizim takoz ahmet ise, ne tecrübe var adamda nede öyle ahım şahım bir yetenek, orhan ak zaten oynamayacaktık büyük ihtimal ama ahmet yıldırımda oynamasın zaten yani[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

iyide sabri'nin milli tecrübesi büyük ihtimal okan koç'unkinin 2 katı falandır, sabri yıllardır milli takımlarında oynuyor türkiyenin, genç milli, u21 vs.[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Larva, 14 February 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
sabri 70 in üstünde genç milli ve yıldız milli takıma seçilmiş
orhan ak da bir önceki dönem emre belözoğlu ve gökdenizle birlikte genç milli takımda oynamışlar

+1[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Selcuk su an ıcın kotu ama Potansıyelı cok yuksek bır oyuncu tıpkı kemal (FB) gıbı ...
bakınız umıt mıllı takım bakınız 2003 fransa (mıydı) ...
bence tumer yaslı kacar bu kadroya ama Sabrı (GS) konusunda cıdden bende sasırdum bayaa kesın olmalıydı ...
Servet de aday kadroda yoktu dıkkatınızı cekerım ...[signature][hline]The Bagımsız Oyun Bagımlısı ...
Ateş bilmez nasıl yaktıgını ...
Aranel Lúinwë ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 15 February 2004 01:05 tarihinde demiş ki:
Selcuk su an ıcın kotu ama Potansıyelı cok yuksek bır oyuncu tıpkı kemal (FB) gıbı ...
bakınız umıt mıllı takım bakınız 2003 fransa (mıydı) ...
cmci seni... :D
said:
bence tumer yaslı kacar bu kadroya ama Sabrı (GS) konusunda cıdden bende sasırdum bayaa kesın olmalıydı ...

Ben de katılıyorum cunku bu bir hazırlık macıdır ve genc oyuncuları gormek istiyorsa saygı duymalıyız...
said:
Servet de aday kadroda yoktu dıkkatınızı cekerım ...

Dikkatini cekerim fenere geldiginden beri oynatılmıyor morali bozuldu... Ve buyuk bir performan dusuklugunden ve akabinde gelen milli takımda kotu imaj bırakmasından korkmus olabilir...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 14 February 2004 19:36 tarihinde demiş ki:
okan koç falan oynayacaksa sabri 10 kere oynar rofl
ayrıca ahmet yıldırım bizim takoz ahmet ise, ne tecrübe var adamda nede öyle ahım şahım bir yetenek, orhan ak zaten oynamayacaktık büyük ihtimal ama ahmet yıldırımda oynamasın zaten yani

mephisto pardon ama sen ne futboldan anlamıyormusun yada bjk maclarını izlemiyorsun...
Ahmet yıldırım topları defanstan cok ii cıkartıyor cok ii alan kapıyor ve teke tekde adama cok ii basıyor ve unutmayınki artık modern futbolda defansta aranan ozelliklerin basında ayagında top tutabilme ve de pas atabilme gelmektedir...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 14 February 2004 18:27 tarihinde demiş ki:
ahmet yıldırım konusunda sölemedim ki.
İlhan'ı tartışmıyosun bile!?
İlhan kim ya?
İlhanın yerine hakan oynasın hiç olmassa kafasına top çarpıo yani.

İlhan su anda hakandan cok daha ii cunku fizik olarak daa guclu, zamanlaması cok daa ii hakandan su an... Ve kaleye onu donukken daha cok gol atma sansı war... Sakın karıstırmayın eski hakandan bahsetmiyorum su anki hakandan bahsediyorum ama bence ikisi de cagrılmamalı...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 14 February 2004 19:28 tarihinde demiş ki:
Nukem ben yozgatlı oyansın dıye bırsey soyledımmı ? Okan,mokan palavra. Bjk'de gosteremedı adam kendını.Mıllı takımda yedek bıle olamaz. Sergen ne zaman mıllı takımda oynamısta, sımdı oynayacak ?

Okan cok ii bir sag kanat bjkde oynamamasının tek nedeni defansif yonunun pek gelişmiş olmamasıdır... Ve iki sene sonra bu soylediklerinizi bole>(:P) yalıcaksınız :D[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu kadroyu seçen şenol güneş hakkında çok iyi şeyler düşünüyorum.

Psikolojik bir açıklama yapiim

Şöyle diyim oudipus kompleksi var bunda nası yani annesine aşık bu şöyle ki Trabzon + Fener ( ee patron tabi ) babasından kıskanıyo ( beşiktaş ) Ama daha derine giremiyorum malum sarı kartım var : ) ee hakemler bana taktı taktı...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...