Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Feral Druid Or Rogue

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Geçen günlerde druidim den sıkılmıştım trade edip yerine rogue alim dedim pvp için..

Ama akşam yatarken düşündüm rogue ile zorlanıp kesemediğim sınıflar mesela Frost mage zor Warrior zor disiplin pri kasıyor gibi gibi.. Ama druid ile cogunu kesemesem bile kaçma şansım yüksek geliyor sizce feral druid cok mu kötü cidden pvp de ben arena değilde bg formatında soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

evet çünkü yatışa geleceğini anladığı anda bir şekilde topuklayıp zayıf anınızı bekliyorlar tekrar. o yüzden beter.

ama bglerde rogue daha iyidir bence. karambollerde evasion, clos, blind vs ile daha iş yapar gibi druide göre

arenayı söylemeye gerek yok ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben rogue olarak, druid derim. şöyle bir avantajın var sürekli bg yapmaktan yorulup iki raid yapim, iki heroic yapim dersen tanklama şansın var. ki şu günlerde en önemli olay tank bulmak. devam et derim. rogue sıkıcı olabiliyor, tüm gün evdeyim saat 4.30 olmuş 3 tane heroic yaptım. tamamen sıkıntı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
şimdi ben rogue olarak, druid derim. şöyle bir avantajın var sürekli bg yapmaktan yorulup iki raid yapim, iki heroic yapim dersen tanklama şansın var. ki şu günlerde en önemli olay tank bulmak. devam et derim. rogue sıkıcı olabiliyor, tüm gün evdeyim saat 4.30 olmuş 3 tane heroic yaptım. tamamen sıkıntı :)

cok dogru hıcbır zaman ne raıd sorunu nede heroic sorunu yasadım tank olarak zaten setı dızdım de bıraz resto mu olsam dıyordum
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue da çok kolay ölmez yani, yeter ki cooldownları açık olsun, işin blindi var, CoSu var, sprinti var, şu +%50 dodge mu ne veren hede var :)

Ama bence de druid daha iyi. Git iki instance tankla, ya da şimdi kim uğraşacak marklamayla dersin git healer ol lfgden parti ayağına gelsin. Pvp olarak zaten resto druidler için tek kelimeye gerek yok, feral da zaten en azından battlegroundda world pvpde kendi başının çaresine bakar. Ya kaçan bir adamın arkasından akbaba gibi kovalamaktan; terokkar forestta elin mage'i durup dururken sana pyro castlarken cort kuş olup uçmaktan güzeli var mı :P Druid iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:
valla premedetion+garote+5 combo rupture girip cos açıp bütün healları interruptladınmı yarı canın gitmeden kesersin prot palayı rogue olarak. kaçırmaya yakın olursan healeı vanish+garote rupture uda 2.ye oturttunmu kesin gg

prot pally ? heal
lmao
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
solidhammer said:
valla premedetion+garote+5 combo rupture girip cos açıp bütün healları interruptladınmı yarı canın gitmeden kesersin prot palayı rogue olarak. kaçırmaya yakın olursan healeı vanish+garote rupture uda 2.ye oturttunmu kesin gg

prot pally ? heal
lmao

adam hiç atmıycak mı allahım ya hemen lmoa. sen kaçır bakalm onun 1 healını attığı healı yeniden düşürne kadar nası kasıyosun. Herşeyi çok iyi biliyosunuz a...
Sosyal ağlarda paylaş

ee tamam ben nediyorum adam holy shieldle sen vurdkuça oda sana dmg yapıyo aradada instant ufak ufak judgelarını dmglerini patlatıyo. Kendine cast olarak heal atıcak ki daha fazla dayanıcak da yandıkçada dmg yapıp seni kesmiş olucak o yüzden hiç cast healını kaçırmadan kesmen lazım diyorum nerenizle okuyosunuz anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...